Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie zaliczanie ofert - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nie zaliczanie ofert (/Temat-Nie-zaliczanie-ofert-70926)

Strony: 1 2


Nie zaliczanie ofert - separacja - 11-06-2013 12:16

Witam. Od pierwszych zarobków kody pin oraz numery telefonów dawałem znajomym, a oni pobierali pliki i kasa na fc docierała. Wczoraj po wykonaniu jednej z ankiet kasa nie doszła. Pomyślałem, że może zwykły błąd lub opóźnienie, więc odpuściłem. Ten sam znajomy zrobił potem drugą, inną ankietę i pobranie także nie było zaliczone. Chcąc to sprawdzić poszedłem do kolegi (innego) i wykonałem u niego ofertę i do teraz także nadal nie ma kasy.
Coś źle robią, może za krótko czekają po wykonaniu oferty? Wiem tyle, że po jej wykonaniu w Progress Bar nadal było 0%, u kolegi jak ja wykonywałem ofertę było to samo.


RE: Nie zaliczanie ofert - surfer0700 - 11-06-2013 12:21

Startery puste czy pełne?


RE: Nie zaliczanie ofert - separacja - 11-06-2013 12:22

Pełne, wcześniej zawsze zaliczało.


RE: Nie zaliczanie ofert - CreepyUploader - 11-06-2013 12:49

Kradną Jerk2


RE: Nie zaliczanie ofert - separacja - 11-06-2013 16:54

Mam nadzieję, że to jakieś opóźnienia, jak nie to sprawdzę jak idzie na AC Big Grin


RE: Nie zaliczanie ofert - Symbian - 11-06-2013 17:19

Jak nie zalicza jak zalicza Jerk


RE: Nie zaliczanie ofert - FireMedia - 11-06-2013 17:21

Odpowiedź jest raczej prosta - zmienne IP, robienie na zmiennym IP jest wykrywane przez reklamodawców i nie zalicza takich leadów bo są to najczęściej fraudy, co z resztą jest także u nas zakazane(pobieranie ze zmiennego IP)


RE: Nie zaliczanie ofert - separacja - 11-06-2013 17:23

Ale co z tego Big Grin. Poszedłem i pobrałem od kolegi, który nigdy tego pliku nie pobierał i wynik ten sam.

//

Spróbuję ponownie dzisiaj wieczorem, jeżeli wynik będzie taki sam to już będzie podejrzane. :DDD


RE: Nie zaliczanie ofert - makingmoney - 11-06-2013 17:33

...


RE: Nie zaliczanie ofert - Bandaid - 11-06-2013 17:47

Cytat: Pompuj pompuj żeby wszystko szło z automatu. Promuj bloga i filmy na yt a zarobisz 10x więcej i nie będziesz musiał przeżywać, że kumpel pobrał i nie doszedł Ci dolarek. Kumplów może zabraknąć a francuzów jest od groma Lol
Szkoda że ja nie mam kumplów Sad
Co do tematu: Nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy sieci kantują na leadach.