Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank > PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bank > PayPal (/Temat-Bank-PayPal-70834)

Strony: 1 2


Bank > PayPal - tester - 09-06-2013 17:33

Wymienię 190zł z Banku za 185zł na PayPal'a
Wysyłam z banku ING


RE: Bank > PayPal - marcel_kk - 09-06-2013 17:39

Kupiłeś to konto na Allegro ? ( Dołączył: 11-12-2007 )
Posiadasz 45 postów i wszystkie dzisiaj nabite głównie w dziale refback...


RE: Bank > PayPal - tester - 09-06-2013 17:45

(09-06-2013 17:39)marcel_kk napisał(a):  Kupiłeś to konto na Allegro ? ( Dołączył: 11-12-2007 )
Posiadasz 45 postów i wszystkie dzisiaj nabite głównie w dziale refback...

tak kupiłem to konto na allegro , nie spamuj.

@Całą transakcję przeprowadzamy przez allegro.


RE: Bank > PayPal - tomazzi - 09-06-2013 17:54

zaczyna się akcja znana już z x kont oszustów

1 nabicie postów w dziale reput za klik
2 po spamie temat z wymianą


tylko teraz oszust się rozwija - nie zakłada nowego konta tylko kupuje na allegro stare konta sprzed lat bekabekabekabeka
ale po powyższej metodzie działania czy to stare czy nowe konto to wiadomo hu is hu


dodatkowo sam możesz poprzez paypal zasilić konto z konta bankowego przelewem expresowym czyli wpłacasz = masz, ale jak się chce kogoś wydymać na kasę na nowym pomyśle i koncie no to się zakłada po znanym spamie temat z wymianą

na tym forum kolego nie są sami idioci i twoje kilkaset razy powielane metody oszustwa co starsi stażem i mądrzy z tego forum znają i pamiętają


RE: Bank > PayPal - tester - 09-06-2013 18:00

(09-06-2013 17:54)tomazzi napisał(a):  zaczyna się akcja znana już z x kont oszustów

1 nabicie postów w dziale reput za klik
2 po spamie temat z wymianą


tylko teraz oszust się rozwija - nie zakłada nowego konta tylko kupuje na allegro stare konta sprzed lat bekabekabekabeka
ale po powyższej metodzie działania czy to stare czy nowe konto to wiadomo hu is hu

1 ) Dział refbacka jest chyba od tego aby klikać w linki ,żeby zdobyć reputy.
2 ) Co ma jedno z drugim spólnego ?

Nie jestem oszustem i nie mam zamiaru nikogo oszukiwać ponieważ transakcję chce przez allegro przeprowadzić i wysłać pierwszy .To z zakupem konta był sarkazm dla inteligentnych .


RE: Bank > PayPal - szczygielek - 09-06-2013 18:04

to czemu sam nie mozesz sobie zasilić konta PayPal?


RE: Bank > PayPal - tomazzi - 09-06-2013 18:05

(09-06-2013 18:00)tester napisał(a):  
(09-06-2013 17:54)tomazzi napisał(a):  zaczyna się akcja znana już z x kont oszustów

1 nabicie postów w dziale reput za klik
2 po spamie temat z wymianą


tylko teraz oszust się rozwija - nie zakłada nowego konta tylko kupuje na allegro stare konta sprzed lat bekabekabekabeka
ale po powyższej metodzie działania czy to stare czy nowe konto to wiadomo hu is hu

1 ) Dział refbacka jest chyba od tego aby klikać w linki ,żeby zdobyć reputy.
2 ) Co ma jedno z drugim spólnego ?

Nie jestem oszustem i nie mam zamiaru nikogo oszukiwać ponieważ transakcję chce przez allegro przeprowadzić i wysłać pierwszy .To z zakupem konta był sarkazm dla inteligentnych .

tak twój punkt 1 - stała znana metoda na x kontach multi oszusta, posty i reputy w tym dziale i po spamie w nim temat z wymianą
już nudny i przewidywalny jesteś z tą samą metodą działania

tak allegro to siedlisko złodziei, oszustów i kombinatorów więc na prawdę miejsce gwarancji oszukania bekabekabekabeka


RE: Bank > PayPal - tomazzi - 09-06-2013 18:06

(09-06-2013 18:04)szczygielek napisał(a):  to czemu sam nie mozesz sobie zasilić konta PayPal?

nie może bo oszust wrócił na starym koncie kupionym na allegro i stała metoda :

1 posty w dziale reput za klik i spam na potęgę w nim
2 po spamie w powyższym dziale temat z wymianą bo być może znajdzie się jeleń do wydymania


osobiście dziwie się, że pomimo tylu oszukanych osób taka menda jeszcze jest na wolności, no chyba iż sędzia był łaskawy i dał zawiasy więc po kolejnych przekrętach już pójdzie w końcu siedzieć


RE: Bank > PayPal - szczygielek - 09-06-2013 18:09

oj chyba się troszkę wystraszył, aż się wylogował Big Grin, aż sobie go dodam do znajomych, zęby zobaczyć kiedy się zaloguje Tongue


RE: Bank > PayPal - tomazzi - 09-06-2013 18:18

(09-06-2013 18:09)szczygielek napisał(a):  oj chyba się troszkę wystraszył, aż się wylogował Big Grin,

a co innego mu pozostało ??? było chwilę spokoju, myślał może, że nikt już nie pamięta jego metod by oszukać i wrócił na starym koncie ( i tak jestem w szoku jak kombinuje i jakie pomysły ma by oszukiwać) zakupionym na allegro i zrobił coś co na już kilkudziesięciu kontach oszusta na tym forum ja i starsi userzy widziałem
za jakiś czas pewnie wróci znowu, szkoda iż mnie nie chce oszukać no chyba, ze mu się specjalnie podłoże ale z dupy mu zrobię nie tylko jesień średniowiecza ale również w kiciu będzie autostradową tirówką 6 pasmową bekabekabeka