Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typuj i wygrywaj ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typuj i wygrywaj ! (/Temat-Typuj-i-wygrywaj-70828)

Strony: 1 2


Typuj i wygrywaj ! - Emptyhuman - 09-06-2013 16:05

Witam .
Od dzisiaj zdecydowałem się utworzyć własnego bloga i publikować na nim typy.
Na początku bezpłatne ,później za symboliczną opłatą.

Link : http://typujiwygrywaj.blogspot.com/
Jednocześnie będę uzupełniał tutaj temat.
Pozdrawiam


RE: Typuj i wygrywaj ! - mareczek - 09-06-2013 17:03

kolejny...?


RE: Typuj i wygrywaj ! - Emptyhuman - 09-06-2013 17:12

(09-06-2013 17:03)mareczek napisał(a):  kolejny...?

?


RE: Typuj i wygrywaj ! - mareczek - 09-06-2013 17:57

nic, juz tylu ludzi tu robilo tematy 'na poczatku darmowe typy zeby was przekonac, potem 'drobna' oplata, zly pomysl na zarobek, nikt nie bedzie korzystal z tych typow tak czy inaczej wiec nikt nie da pieniedzy, od wrzesnia zrobie swoj temat, tylko zrobie to w sposob porzadny, dowody, screeny, wyplaty itd. bo przychodzi nowy koles z 5 postami i takie cos robi, szkoda mi takich osob po prostu


RE: Typuj i wygrywaj ! - Emptyhuman - 09-06-2013 20:39

(09-06-2013 17:57)mareczek napisał(a):  nic, juz tylu ludzi tu robilo tematy 'na poczatku darmowe typy zeby was przekonac, potem 'drobna' oplata, zly pomysl na zarobek, nikt nie bedzie korzystal z tych typow tak czy inaczej wiec nikt nie da pieniedzy, od wrzesnia zrobie swoj temat, tylko zrobie to w sposob porzadny, dowody, screeny, wyplaty itd. bo przychodzi nowy koles z 5 postami i takie cos robi, szkoda mi takich osob po prostu

Przystopuj trochę kolego.
To że nie mam 5215215 postów świadczy o tym jak gram ,co gram , i ile wygrywam/przegrywam?Z uginającymi się kolanami czekam na Twój profesjonalny temat w którym puścisz bukmacherów z torbami.Twoje żale są nikomu nie przydatne , Ci co będą chcieli skorzystać ,zrobią to. Ty możesz dalej nabijać sobie posty na forum ,w świadomości że jesteś ohh i ahh.

Póki co pierwszy dzień na +. Jeśli ktoś poważny( moderator | admin ) ma ochotę weryfikować typy przesyłane przeze mnie ,niech zgłosi się na PW.




Mareczku, bez odbioru



RE: Typuj i wygrywaj ! - szczygielek - 09-06-2013 20:45

jeśli typujesz już od dawna poprosimy o jakieś screeny z wygranych, stawek jakich stawiasz, kursów, itp Smile

Pozdrawiam.


RE: Typuj i wygrywaj ! - Emptyhuman - 09-06-2013 21:09

(09-06-2013 20:45)szczygielek napisał(a):  jeśli typujesz już od dawna poprosimy o jakieś screeny z wygranych, stawek jakich stawiasz, kursów, itp Smile

Pozdrawiam.

Nic takiego nie napisałem że typuje od dawna.
Kursy ~2 , każdy stawki ma zależne od budżetu .Niektórzy grają po 10zł ,inni po 100, pojebani po 1000.
Staram się z reguły w granicach 50-150 zł.
Proszę już o nie zaśmiecanie tematu i pisanie na PW.
Zapraszam kogoś do weryfikacji typów.


RE: Typuj i wygrywaj ! - Matiw131 - 09-06-2013 21:46

To że nie będziesz edytował postów z typami będzie odpowiednią weryfikacją tutaj na forum.


RE: Typuj i wygrywaj ! - badii - 09-06-2013 21:59

Monitoring na blogabet.com jest najlepsza weryfikacja.


RE: Typuj i wygrywaj ! - szczygielek - 09-06-2013 22:11

e to Ty zaczynasz typować, i już chcesz typy sprzedawać?? jeśli chcesz to komuś udostępniać to musisz mieć wprawę, musisz typować taktycznie, a nie tak, że se postawisz tutaj, bo inni stawiają to i Ty postawisz z myślą, że wygrasz. udostępniaj typy tutaj - sprawdzimy "twoją trafność".