Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Max998 - mówi jak jest. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Max998 - mówi jak jest. (/Temat-Max998-mowi-jak-jest-70821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Max998 - mówi jak jest. - Skadi - 01-09-2013 13:01

Też nie znam tych programów, ale gdzieś trafiłam na informacje, że ma być polska wersja w Warszawie beka


RE: Max998 - mówi jak jest. - Max998 - 01-09-2013 13:35

O Boże..


RE: Max998 - mówi jak jest. - Max998 - 25-09-2013 19:38

Kiedy patrzę co dzieje się w tym kraju to chce mi się po prostu wymiotować.. Dominik, o którym nie dawno słyszeliśmy jak został skatowany przez swojego pracodawce, podcięta szyja i odcięte palce musi z własnej kieszeni zapłacić za leczenie ponieważ nie był ubezpieczony koszt tego to nawet 20 tysięcy zł. A codziennie szyją głowy, palce, ręce obsranym i brudnym menelom którzy nigdy nie raczyli podjąć się pracy! To jest właśnie POlska opieka medyczna! Ubezpieczenie powinien mieć każdy polak płacący to co każą ci z góry itp. Tutaj niestety zadbają bardziej o żula niż o normalnego obywatela, który w tych czasach chce zarobić czyli według polityków okraść państwo..

Gdyby uruchomili jakieś smsy bądź udostępnili numer konta chłopaka/rodziny bez wahania wpłaciłbym jakąś sumę pieniędzy i wierzę, że znaleźliby się ludzie podobni do mnie i chłopak wracałby do zdrowia w spokoju..

Rozumiem, że chłopak nie był ubezpieczony ale znaleźć pracę a do tego ubezpieczenie w niej to w tych czasach prawdziwy rarytas.. A urząd pracy nie chce trzymać u siebie ludzi mających pracę (wiem ze swojego doświadczenia) bądź oferuje oferty które albo są już nie aktualne lub po prostu ma jakieś śmieszne wymagania..


RE: Max998 - mówi jak jest. - Max998 - 26-09-2013 11:39

Jak się przed chwilą dowiedziałem PiS chce zrobić u siebie zbiórkę i zapłacić za leczenie Dominika. Smile


RE: Max998 - mówi jak jest. - Max998 - 15-01-2014 22:18

Witam ponownie, dawno mnie tutaj nie było. Big Grin

Dzisiaj poruszymy temat WOŚP a dokładniej małego Łukasza i naiwności ludzkiej na Facebooku.

Cytat:Otóż wszyscy zdążyliśmy poznać Łukasza w minioną niedzielę jak udzielił wywiadu dla jednej z telewizyjnych stacji. W ten sam dzień zaraz pojawiło się kilka kont na facebooku o temacie ''pomocy dla małego Łukasza'' i teraz tak.. Kto tutaj zarabia? Łukasz czy prowadzący stronę mający z nim niewiele wspólnego? ''bijemy rekord polubień'' - na pewno będąc chorym ucieszyłbym się z takiego tytułu profilu..
Jak lajk, udostępnienie lub komentarz ma pomagać? ''Udostępnij zdjęcie a Łukasz dostanie 20 zł. na leczenie'' to jest ta pomoc właśnie czy czysty zarobek? Strona ma obecnie ponad 200 tysięcy fanów a liczba ta nadal rośnie w szybkim tempie. Pozostaje czekać za ile będzie wystawiona niebawem na allegro.
Oczywiście tych stron jest masa i wszystkie zbierają żniwo ale czy pomagają? Wątpię..
Według mnie to chwilowy szał jak było to z aninimami podczas ACTA też powstawały ich konta, wszyscy byli MAGIKIEM kiedy w kinach leciał film, Lewandowskiego podczas EURO 2012, strona aktora z filmu ''Szybcy i wściekli'' po informacji, że był wypadek i aktor zginął zdobyła ponad 1 milion lajków w kilka dni od ludzi podających się jaki wielcy fani. No a gdzie byli wcześniej?
Tutaj mamy to samo, Łukasz ma ponad 10 lat a od niedzieli nagle wszyscy go kochają i wielbią, gdzie byli wcześniej? Ktoś trzepie na chorobie tego dzieciaka niezłą kasę a naiwność ludzka nie zna granic i ludzie robią to co ten człowiek tam chce wierząc, że pomagają i niszcząc każdego kto powie na ten temat złe słowo. Oczywiście dodałem tam swój post pisząc co o tym myślę to dostałem parę lajków ale i pojawiła się chmara rekinów plujących na mnie i moją rodzinę. Hmm to bardzo podobne zjawisko do tego, które mamy jak złe słowo powiemy na PO w gronie fanów Tuska.. Oczywiście chłopak mimo wieku jest mądry i chce pomagać ale na pewno nie na oszustwie jak robią to teraz na ''fejsie''. Cieszy mnie to, że są takie osoby jak on i mój post nie ma na celu hejtowania go a ukazania jedynie prawdy z obecnym szałem którego ktoś wykorzystał.

Na koniec, ciekawe ilu z tych fanów Łukasza zapytanych na mieście kto to jest miała by na twarzy głupią minę.. Smile

Dziękuję za uwagę.


RE: Max998 - mówi jak jest. - asiorek - 15-01-2014 23:17

chwilę temu dostałem zaproszenie na Fp własnie o tym łukaszu..


RE: Max998 - mówi jak jest. - Max998 - 16-01-2014 00:01

W ciągu tego czasu powstało ok. 50 takich stron i każda pisze, że jest oficjalna, wszystkie pomagają? Nie sądzę..


RE: Max998 - mówi jak jest. - b2neobux - 29-01-2014 14:41

Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego jak ludzie zarabiają na takich fanpage-ach xD


RE: Max998 - mówi jak jest. - Driver494 - 25-04-2014 20:46

(24-06-2013 18:45)damianus627 napisał(a):  
(24-06-2013 17:01)BuczerProforma2 napisał(a):  Co do motorów Smile
Jeśli ludzie mają takie pasje to ich strasznie podziwiam za to co robią. Aż przypomniało mi się jak kilka miesięcy temu jarałem się motorami (+ kiedyś z bratem jeździłem) jednak w kupieniu przeszkodziło mi prawo polskie -.-
Ciągle słuchałem np. Maliny ( robił również rap ) który już niestety nie żyje. Mimo że miał 18 lat to uległ wypadkowi ale "Nawet jeśli odejdę to wciąż będę szczęśliwy, Bo spełniałem marzenia, do swej ostatniej chwili,". Jego nuty odsłaniają prawdę jaka kryje się w motocyklach( jako pasja).
Polecam posłuchać jego nut, może zrozumiecie niektórych którzy jeżdżą szybko na motorach.
+
http://www.tekstowo.pl/piosenka,malina,nawet_jesli.html

Motor to masz w pralce. Jarałeś się pewnie na facebooku żeby kolegą zaimponować. Tacy prostacy nie powinni mieć dostępu do internetu.

Heh aż mi się przypomniał kolega który w życiu jeździł na 2 komarkach i jednym chińskim skuterze z marketu (wszystko pożyczone) i wiecznie tak mówił. Oprócz tego zdjęcia w tle z motorami. Kiedyś nawet zrobił motor ze śniegu a jak zaczął się topić, to z kumplami chcieliśmy przenieść go pod jego klatke. Niestety pękł na pół. Później chciał nam za to naj**ać.

Wielcy fani motoryzacji. beka

Co do szpanu alkoholem. Nie nie wrzucam zdjęć jak pije alkohol. Czasem sobie wypije bo lubię. Nie trzeba tego dokumentować. Z fajkami tak samo. Uważam, że palenie nie jest powodem do dumy tylko jest moją słabością.

A tak btw. Jak ktos dodaje same bezwartościowe posty możesz śmiało zablokować wyświetlanie jego postów. Sam często korzystam z tej funkcji Smile


RE: Max998 - mówi jak jest. - DonWestbam - 19-05-2014 19:48

Jak dla mnie te strony to ściema