Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi (/Temat-0-98-Za-com-net-org-biz-Z-Prywatnymi-Danymi-70742)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - separacja - 18-06-2013 22:41

Jak dodać domenę do konta hostingowego - az.pl


Odp: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - Archiebald - 18-06-2013 22:47

Czyli mam ją zaparkować? ...

stapatatalkowane Wink


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - ciamciaj - 19-06-2013 14:12

Wydaje mi się z tego co czytam to masz ją podpiąć, bo inaczej bedzie wyswietlalo jakas glowna z Twojego hostingu... nie ogarniam az.pl i ich autorskiego panelu...jest do bani.


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - Archiebald - 19-06-2013 17:23

Podpiąć się nie da Sad , zaparkować też nie ... no masakra. A na dodatek suport az też się nie sprawuje jak należy .
Przedstawiam im problem , co i jak zrobiłem(używam ich instrukcji) a oni wysyłają mi gotowe formułki wycięte fragmenty tekstu ze swojej zakładki centrum pomocy tak jakby nie czytali co się do nich pisze i na dodatek jeszcze piszą że wszystko wygląda ok . Ja znów im odpisuję i tak w ping ponga sobie gramy i 3 dzień już podpinam (czy parkuję) domenę . facepalm . Na chacie online to samo tak jakbym z botem gadał . Jerk .
Mam nadzieję , że to w końcu ogarnę bo bym się już do roboty wziął najchętniej .


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - kompik - 21-06-2013 12:33

Dostałem wypłatę z bc.vc na PP więc skorzystałem, w życiu tak szybko nie dostałem potwierdzenia transakcji a DNSy przekierowało moment Smile


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - Story - 21-06-2013 12:44

Kupiłem, wszystko ładnie ale powie mi ktoś jak podpiąć pod blogspota ?Big Grin


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - ciamciaj - 22-06-2013 11:22

(21-06-2013 12:44)Story napisał(a):  Kupiłem, wszystko ładnie ale powie mi ktoś jak podpiąć pod blogspota ?Big Grin
Napisałem na PW jak to zrobić Smile


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - separacja - 22-06-2013 17:53

http://scr.hu/0r8g/jqfzy
Sad
Długo tak jeszcze?
Ktoś wie jak naprawić ten "problem"? U innych osób wyświetla się wszystko normalnie, a u mnie ciągle to...
Tak samo miałem z blogiem innym, wszyscy widzieli bloga, a u mnie to samo.


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - ciamciaj - 23-06-2013 02:09

(22-06-2013 17:53)separacja napisał(a):  http://scr.hu/0r8g/jqfzy
Sad
Długo tak jeszcze?
Ktoś wie jak naprawić ten "problem"? U innych osób wyświetla się wszystko normalnie, a u mnie ciągle to...
Tak samo miałem z blogiem innym, wszyscy widzieli bloga, a u mnie to samo.
Na jakie dnsy zmieniłes domene? Ile czasu juz tak masz? Usuwales ciastka?


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - DjVampires - 23-06-2013 08:26

Gdzie wpisać ten kod ? Bo jak wyszukam interesującą mnie domenę to cena tej domeny to 10.29$