Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi (/Temat-0-98-Za-com-net-org-biz-Z-Prywatnymi-Danymi-70742)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - ciamciaj - 08-06-2013 11:01

[Obrazek: VsiFycL.png]
Domeny .com/net/org/biz za 0.98$ dla nowych klientów namecheap.com wraz z darmowa ochrona danych!

1. Rejestrujemy się na namecheap.com
2. Następnie wchodzimy pod ten link: GENERATE CODE
[Obrazek: eRJewfc.png]

3. Rejestrujemy swoją domene, dostajemy do niej darmowa (przy tej rejestracji) usluge whoisguard.com.
4. Płacimy za domenkę (możliwa płatność PAYPAL, KARTA)


Dodatkowe informacje:
Możemy zarejestrować tylko jedną domene na jedną osobę.
Mozemy zarejestrować domene w tej cenie tylko na nowych kontach.
Do domeny doliczana jest opłata 0.18$ (ICANN fee) - jest ona stała u rejestratorów domen.
Przy rejestracji warto odznaczyć renew (przy whoisguard i domenie).
Czas trwania promocji nie jest podany.
Podajemy prawdziwe dane, aby domeny nam nie zabrano w wypadku sprawdzania - darmową ochrone danych mamy już w cenie.

Ja sam domenę zamawiałem i wszystko pięknie działa.

P.S Na pytania, do których odpowiedzi są wyżej nie będę odpowiadał. Pozwoliłem sobie wrzucić afflink, natomiast nie zarabiam na nim z tej promocji, a dopiero jeśli kupicie jakieś kolejne domeny. Was to nic nie kosztuje. Kto chce może kopiować sobie czyste linki..dla własnej niewygody Rolleyes



RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - aero2 - 08-06-2013 11:05

Promocja już dobrze znana od bodajże tygodnia, polecam czytać zagraniczne fora, by nie być w tyle.


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - WojaKk - 08-06-2013 11:07

(08-06-2013 11:05)aero2 napisał(a):  Promocja już dobrze znana od bodajże tygodnia, polecam czytać zagraniczne fora, by nie być w tyle.

Nie wszyscy mają czas i chęci żeby wchodzić na inne fora. Ja o tej promocji nie wiedziałem więc na pewno się przydało Tongue


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - WazzaP - 08-06-2013 11:12

Taka promocja - tylko nie mam pojęcia jak nową domenę wykorzystać Xpokerface


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - ciamciaj - 08-06-2013 11:16

(08-06-2013 11:05)aero2 napisał(a):  Promocja już dobrze znana od bodajże tygodnia, polecam czytać zagraniczne fora, by nie być w tyle.
Ostatnio było głośno o ich promocji z Twitterem, może coś mylisz... o tej promocji już jest dłużej głośno Smile

Wstawiłem tutaj bo nie było. Ja zamówiłem u nich już tak dwie domeny (jedna z tej promocji, druga z twittera -ona sie juz skonczyla).


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - Sh4ker - 08-06-2013 11:26

Kupiona domena .com, dzięki ciamciaj.


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - ciamciaj - 08-06-2013 11:27

Nie ma za co Smile Za punkty reputacji się nie obrażę Smile


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - freecasch - 08-06-2013 12:05

Jakie Są Pużniejsze Opłaty Roczne Za Domene


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - Szaman1644 - 08-06-2013 12:07

Jakoś ta promocja mi nie działa. Wpisałem sobie domenę i odejmuje mi tylko 2$ z ceny i kosztuje nadal 10$ ponad. Co zrobić?


RE: 0.98$ Za .com/net/org/biz Z Prywatnymi Danymi - ciamciaj - 08-06-2013 12:41

Na pewno robisz tak jak jest wskazane? Generujesz kod? Wybierasz domene o dobrym rozszerzeniu na dobry czas itp? Smile Promocja na pewno działa.

Odnowa domeny to 10$, nie dużo, ale najlepsze jest to, ze na odnowę też pokazują się kody i można miec drugi rok w podobnej cenie jak pierwszy Smile