Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strategie Opcji Biniarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Strategie Opcji Biniarnych (/Temat-Strategie-Opcji-Biniarnych-70740)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Diabełek - 04-09-2014 14:56

@Comparic link strategi Trend Follower jest w pierwszym poście tematu, czy trzeba szukać w 14 stronach tematu?

Edit: A dobra już widzę Wink


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Diabełek - 28-09-2014 19:54

Czy wskaźnik o nazwie DeMarker do MT4 jest wart uwagi do opcji binarnych? Używa go ktoś?
Wiem co wskazuje ten wskaźnik, tylko chciałbym wiedzieć jakie macie w nim ustawienia.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Comparic - 29-09-2014 07:23

Wskaźników do MT4 są tysiące, ciężko się wypowiadać o jakimś jednym - jeszcze nie należącym do głównych. Wiele z tych nieznanych może być skutecznych - trzeba jak zawsze testować Wink


RE: Strategie Opcji Biniarnych - MaLiN - 29-09-2014 12:41

DeMarker używa się z ustawieniami(4) i poziomami 100 i 0 dla wparcia w strategii RSI


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 17-02-2015 09:33

O matko ale mnie tu nie było Tongue Widzę MLN ze dajesz rade na tym forum Smile


RE: Strategie Opcji Biniarnych - longlay1 - 25-02-2015 21:02

@kacper79
pięknie napisane. Ja sam wybrałem opcje, ponieważ są "łatwiejsze" niż forex. Ale tutaj głównie chodziło mi o zarządzanie już zagraną pozycją. W BO grasz np za 10$ i tylko tyle możesz stracić, jak jest na forex wiesz sam.
Długo również przeglądałem wykresy na opcjach binarnych u brokerów. Dziś po wielu miesiącach ( siedzenia po 10h przed monitorem z wykresami) mogę stwierdzić, że one nic nie dają. Gram oczywiście tylko w oparciu o wykresy MT4. Tak więc grając na BO i tak musisz podpierać się wykresami forex, innej drogi do sukcesu nie widzę.