Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strategie Opcji Biniarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Strategie Opcji Biniarnych (/Temat-Strategie-Opcji-Biniarnych-70740)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Comparic - 25-07-2013 19:56

Ja się z Tobą zgadzam, ale to ma być system pod Opcje Binarne nie pod granie na FX. Price Action pod binarki - to raczej nie jest dobry pomysł. Szczególnie, że im wyższy okres czasu tym lepiej się sprawdza. Chyba że zrobią tygodniowe opcje high/low Wink

Natomiast to ma być z założenia system, który dla osób nawet nie znających się na rynku i nie zagłębiających się w jego mechanikę, ma być przystępny i grywalny. To jest celem akurat tego systemu.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - martin1984r - 25-07-2013 20:06

Obserwuje jedną amerykańską stronę gdzie gościu codziennie daje filmik ze swojej obecnej transakcji, głownie gra na eur/usa i stosuje price action i jakoś mu to wychodzi. Ja doszedłem do wniosku, ze ma co robić dużo transakcji , wystarczy jedna albo dwie , za odpowiednią stawkę aby było zadowalająco.

Nie zgodzę się z tym ze Price action nie ma zastosowanie na OB, myślę ze spokojnie można się na tym opierać, mając pewne zasady co zajęcia pozycji i odpowiednie interwału czasowego na wykresie na którym to się stosuje.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Comparic - 26-07-2013 06:11

Zależy co rozumiesz po Price Action. Bo jeśli wyznaczanie wsparć/oporów to jak najbardziej się da, sam tak gram.

Natomiast jeśli dokładasz do tego formacje świecowe to już jest cięższa sprawa.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Comparic - 26-07-2013 07:17

Sygnały na Jenie sprzed godziny:

[Obrazek: eurjpym5_26_lipca_2013.png]


[Obrazek: gbpjpym5_26_lipca_2013.png]


[Obrazek: usdjpym5_26_lipca_2013.png]


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Comparic - 26-07-2013 08:39

Sygnał na EUR/GBP:

[Obrazek: eurgbpm5_26_lipca_2013.png]


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 26-07-2013 12:50

comparic

Będziesz te sygnaly wysylal:
- na skypa
-darmowo
- jesli powyzsze: tak, ile dziennie wysylasz?


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Comparic - 26-07-2013 13:05

System będzie opisany, każdy sobie ściągnie i będzie mógł sam grać.

Generalnie wszystko co robię jest darmowe, jedyne środki jeśli chodzi o Opcje Binarne mogę czerpać z tego, że ktoś założy konto przez mój link. Wydaje mi się to o wiele bardziej fair,

Oczywiście konto można założyć przez mój link, ale nie trzeba.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 26-07-2013 13:10

comparic

system? Na czym oparty? podeslalbys jakies wskazniki


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Comparic - 26-07-2013 17:17

Wskaźniki, dokładny opis instalacji, wszystko znajdzie się w artykułach opisujących strategię. Nie będzie nic typu - kup coś to dopiero dostaniesz. Wszystko opiszę i podam.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 29-07-2013 16:00

comparic

widze że opteck plubil twoją stronę na facebooku. Czyżby program partnerski?