Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Saw007 - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Saw007 - Dziennik Pracy (/Temat-Saw007-Dziennik-Pracy-70670)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Saw007 - Dziennik Pracy - kuba48 - 10-07-2013 11:55

Chodzi o złośliwe rozdawanie niszy w celu stworzenia większej konkurencji.
Ale zastanawiam się nad udostępnieniem tej jego niszy tutaj na ogół :>


RE: Saw007 - Dziennik Pracy - daniel42na - 10-07-2013 12:01

Więc rzucasz się do typa o coś co sam chcesz zrobić - nie rozumiem tego zachowania.
Nisza jest aby zarabiać a nie bawić się w jakąś dziecinade.

No ale to są ernery fc - tego nie pojmiesz.


RE: Saw007 - Dziennik Pracy - kuba48 - 10-07-2013 15:01

(10-07-2013 12:01)daniel42na napisał(a):  Więc rzucasz się do typa o coś co sam chcesz zrobić - nie rozumiem tego zachowania.
Nisza jest aby zarabiać a nie bawić się w jakąś dziecinade.

No ale to są ernery fc - tego nie pojmiesz.

Udajesz takiego rozgarniętego a nadal nie możesz pojąć o co chodzi -.- ATAKI DDOS, wiesz co to jest ? Czy mam Ci to grubymi literami napisać? xD Szukaj sensacji gdzie indziej a nie w tematach niedoczytących się Ciebie


RE: Saw007 - Dziennik Pracy - daniel42na - 10-07-2013 15:04

Człowieniu ataki ddos zaczęły się od waszego serwisu i jego właściciela, potem zemsta za zemste i teraz to jest chleb powszedni, podziękuj kiljanowi. A kto robi sensacje w cudzych tematach pozostawie bez komentarza.
PS. sam miewam ataki na moją strone mimo że nie skopiowałem nikomu ani słowa.. raz mi nawet zawiesili hosting przez takich geniuszy.


RE: Saw007 - Dziennik Pracy - Tyrkijt - 10-07-2013 15:05

(10-07-2013 15:01)kuba48 napisał(a):  
(10-07-2013 12:01)daniel42na napisał(a):  Więc rzucasz się do typa o coś co sam chcesz zrobić - nie rozumiem tego zachowania.
Nisza jest aby zarabiać a nie bawić się w jakąś dziecinade.

No ale to są ernery fc - tego nie pojmiesz.

Udajesz takiego rozgarniętego a nadal nie możesz pojąć o co chodzi -.- ATAKI DDOS, wiesz co to jest ? Czy mam Ci to grubymi literami napisać? xD Szukaj sensacji gdzie indziej a nie w tematach niedoczytących się Ciebie

Ja nie chce nic mówic Kuba, ale nie tylko Ty miałeś te ataki Smile Wiec nie ma co płakać. Smile I skąd wiesz, że Saw rozsyłał tą nisze, że zapytam? Smile


RE: Saw007 - Dziennik Pracy - kuba48 - 10-07-2013 17:38

Ataków nie miałem ja niestety..

Poprzez jego gadkę na Czacie.


RE: Saw007 - Dziennik Pracy - Saw007 - 10-07-2013 20:47

Drogi Kubusiu nie znałem Cię od tej strony. Pamiętasz może ostatnie KSW? Na blogu ze streamem (ten, który mi kiedyś użyczyłeś) masz odnośnik do strony z hackami pod przyciskiem "CLICK HERE". Gdybyś pomyślał to mógł być atak jednego z niezadowolonych klientów, który chciał u Ciebie obejrzeć transmisję KSW? Wtedy na SB napisałem Ci, że ktoś atak na stronkę Ci zrobił, Ty pewnie w ogóle nie zareagowałeś. Jeżeli tak chcesz załatwiać sprawy to spoko Smile. Lepiej napisz na GG: 42774182 - nie będziesz robił tu zbędnego spamu Smile.

Wszyscy, którzy byli napaleni na tą niszę, łapcie: Poradnik: Jak zrobić ddosa przez CMD by: Kuba485
- zawiedzeni? (TAK) - to dobrze :>

Dzisiaj nie będzie wpisu, ponieważ jutro wykupuję nową domenę, hosting już mamy i ruszamy z kopyta.

ELO!



Saw007 - Dziennik Pracy - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.