Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! (/Temat-Mozliwosc-umowy-o-dzielo-dla-Uzytkownikow-ShareBay-net-70658)

Strony: 1 2


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Karczu - 06-08-2013 21:46

(06-08-2013 21:35)surfer0700 napisał(a):  + dla Ciebie. Jerk

Hmm, nie wiem co to oznacza, ale jeśli skądś wynika jakiś fakt, że go znam, to po prostu go nie kojarzę Wink A już na pewno nie motywują do odświeżania. Od tego mam innych ludzi Jerk


(06-08-2013 21:35)surfer0700 napisał(a):  Może niewłaściwy temat, ale... jest przewidziana jakaś podwyżka co do otrzymywanych stawek?

Tak. Jeżeli ktoś udokumentuje mi, że ma dobre zarobki i chce przejść do nas, istnieje możliwość premium na stałe i indywidualnych bonusów i/lub szybkich wypłat.


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Predator - 11-08-2013 21:55

Prawdziwa firma oferuje umowy! Więc nie zastawiajcie się nie uciekną i to jest najlepsze Zabezpieczenie


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Leaders - 16-08-2013 21:45

Dla Użytkowników z Polski na pewno ułatwia to kwestie podatkowe.

Kto chce, ten wypłaca jak dotychczas, a kto nie, ten zleca wypłatę ostatniego dnia miesiąca i wysyła do nas emaila Smile


Odp: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Slight - 16-08-2013 22:37

Jest jakaś granica wiekowa, aby korzystać z tej usługi?

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Karczu - 16-08-2013 22:58

Tak, trzeba mieć ukończone 13 lat. Myślę, że klasyfikuje się każdy.