Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! (/Temat-Mozliwosc-umowy-o-dzielo-dla-Uzytkownikow-ShareBay-net-70658)

Strony: 1 2


Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Leaders - 06-06-2013 17:07


[Obrazek: tlo.png]


Z racji takiej, że wielu naszych obecnych Użytkowników już nas o to pytało, a także kilku zainteresowanych przejściem do nas, postanowiliśmy wprowadzić od tego miesiąca umowy o dzieło dla naszych Użytkowników celem ułatwienia im kwestii podatkowych związanych z zarabianiem w naszym serwisie Smile


Oczywiście chęć podpisania z nami umowy o dzieło jest dobrowolna i jeśli ktoś chce zarabiać na dotychczasowych warunkach (tj. otrzymać 100% zarobionej kwoty bez odprowadzonego przez nas podatku), ma do tego pełne prawo.



Kilka informacji:
- umowę o dzieło może z nami podpisać osoba mająca do wypłaty minimum 100$
- po zleceniu wypłaty wysyłać będziemy 2 egzemplarze umowy, jeden podpisany należy do nas odesłać
- wypłaty objęte umową zlecać będzie można tylko ostatniego dnia miesiąca



Jesteś zainteresowany? Napisz na:

umowa[at]sharebay.pl


Pod ten adres emailowy trzeba się zgłosić, jeżeli chce się u nas zarabiać w oparciu o umowę o dzieło.
Tam udzielamy wszelkich niezbędnych informacji na ten temat.



Zapraszamy!



RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - bosman - 05-08-2013 20:42

Gratulacje, widzę że SB się rozwija (sorry, że odkopałem). Huh


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Karczu - 06-08-2013 02:35

Nic się nie stało. Oczywiście, że się rozwija Smile


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Dennisek78 - 06-08-2013 05:07

To pewnie takie niewinne odkopanie Jerk


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Karczu - 06-08-2013 20:53

Coś sugerujesz?


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - bosman - 06-08-2013 20:59

Nie, nie jestem podstawiony, ani nie poproszono mnie o to facepalm


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Karczu - 06-08-2013 21:34

bosmana nawet nie znam i nie wiem czy u nas zarabia Wink Ale teorie spiskowe dot. zbrodni odświeżania tematów muszą być, bo to odświeżenie każdemu z nas daje miliony.


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - surfer0700 - 06-08-2013 21:35

(06-08-2013 21:34)Karczu napisał(a):  bosmana nawet nie znam

+ dla Ciebie. Jerk


Może niewłaściwy temat, ale... jest przewidziana jakaś podwyżka co do otrzymywanych stawek?


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - bosman - 06-08-2013 21:38

Surfer, daj spokój... napisałem na PW i nie dostałem odp.

sorry za Exclamation


RE: Możliwość umowy o dzieło dla Użytkowników ShareBay.net! - Davi - 06-08-2013 21:45

Dobry serwis ciągle się rozwija i to widać oby tak dalej Smile