Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... (/Temat-Swiadomy-sen-Przezyj-cos-czego-nie-przezyjesz-normalnie-7030)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - pietreczka - 12-04-2014 00:49

Ale odkopali ;d
Z ciekawości przeczytałem ;d
Ktoś z tych co mówili, że popróbują spróbowali? Jak efekty?


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - bolo9797 - 12-04-2014 00:54

Przeciez to sa zwykle bajki ... Dopiero po 30 min mozna miec sen ?? Fajnie ze ja autobusem jade 20 min i potrafi mi sie cos przysnic.


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Symbian - 12-04-2014 01:21

Wczoraj mi się 2 księży śniło, jeden proboszcz chyba bo stary był, 2 siedział w jakimś kabriolecie Undecided a przed snem myślałem o tym żeby sobie poru**ć jakąś panne we śnie, widocznie miałem zrobić to z zakonnicą ale coś nie wyszło Jerk


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - PremAccHack - 12-04-2014 03:30

^^ LD fajna sprawa, często go mam. Co do seksu to i tak sobie nie poruchasz bo jak się podniecisz to Cię wywali z tego stanu i się obudzisz. Ale i tak co LD robie to przez chwilke Big Grin


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - DonWestbam - 19-05-2014 19:45

Kumpel próbował i niby mu się udało Big Grin W sumie lubie posłuchać jak o tym opowiada ale raczej próbował nie będę Tongue


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - ti5ger - 02-07-2014 23:40

Kiedyś próbowałem, chciałem pamiętać sny i je zapamiętywałem, zapisywałem ale później o tym zapomniałem i tyle by było.
Teraz znów zacznę, w sumie dziś już pamiętam sen, więc zapisałem go sobie tak na dobry start Tongue


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Kede - 03-07-2014 02:33

Kiedyś się w to bawiłem. Nawet zapisywałem sny. W śnie byłem pół uświadomiony- zrobiłem test zegara jednak nie zapamiętałem godziny i wydawało mi się, że jest ta sama. Wyobrażałem sobie, że latam. I nic. W końcu się tak wkurzyłem, że się obudziłem Big Grin To był dziwny sen bo nic się w nim nie działo, byłem w swoim domu.


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Vesania00 - 09-05-2016 17:46

Wielkrotnie takie przeżywałem. Najgorzej jak masz koszmar i już się boisz, a nagle zdajesz sobie sprawę, że to sen... i ta ulga Big Grin


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - MvM - 17-05-2016 09:46

No, napracowales się Smile. Czytam


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - California - 17-05-2016 10:35

(12-04-2014 01:21)Symbian napisał(a):  Wczoraj mi się 2 księży śniło, jeden proboszcz chyba bo stary był, 2 siedział w jakimś kabriolecie Undecided a przed snem myślałem o tym żeby sobie poru**ć jakąś panne we śnie, widocznie miałem zrobić to z zakonnicą ale coś nie wyszło Jerk

Albo z proboszczem bekaSex