Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z uploadowaniem plików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Problem z uploadowaniem plików (/Temat-Problem-z-uploadowaniem-plikow-70179)



Problem z uploadowaniem plików - Azon770 - 29-05-2013 17:49

Witam

Problem wygląda tak, że w momencie, gdy chce wrzucić dany plik na serwer, on zaczyna się uploadować, lecz przy 2-3% wyskakuje komunikat "The IOError occured ". Czy ktoś z was miał juz podobny problem lub wie jak go rozwiązać ?
Za pomoc oczywiście rep Wink

P.S. Próbowałem już uploadu standardowego jak i metody przez flash ale nic nie działa. Jedyną różnicą jest to, że przy standardowym uploadzie nie wywala komunikatu.


RE: Problem z uploadowaniem plików - Szaman1644 - 29-05-2013 17:50

Były już takie problemy na forum. Pewnie chwilowy błąd FireCash.org. Poczekaj naprawią go i będziesz mógł spokojnie uploadować.


RE: Problem z uploadowaniem plików - Azon770 - 29-05-2013 20:53

Niestety problem występuje nadal :/ Próbowałem już usuwania ciasteczek, zmiany przeglądarki i nic... bardzo małe pliki sie uploadują (powiedzmy ok. 5 MB) ale jeśli chodzi o wieksze, to po 2-3% dalej to samo... jakieś pomysły ?


RE: Problem z uploadowaniem plików - makingmoney - 29-05-2013 20:56

...


RE: Problem z uploadowaniem plików - roniartur - 29-05-2013 21:21

Flash czy standardowo ?


RE: Problem z uploadowaniem plików - Azon770 - 29-05-2013 21:37

I tak i tak... nadal nie wiem, co może być przyczyną... gdyby to była wina serwisu, to zapewne zobaczyłbym tutaj fale wątków o tym problemie, a widze tylko swój, takze myśle, że to z mojej strony...


RE: Problem z uploadowaniem plików - Aroonia93 - 29-05-2013 21:45

problem tylko przy wrzucaniu pliku rar ? czy pliku każdego formatu ?
jezeli pliku rar spróbuj stworzyć paczke otwierając program winrar , a nie poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy . Nie wiem czym to sie różni ale u mnie kiedyś podziałało Winkpokerface


RE: Problem z uploadowaniem plików - Azon770 - 29-05-2013 23:03

Podczas wrzucania pliku .avi miałem to samo... udało mi sie wrzucić plik .exe , lecz waży on jedynie 2 MB, także nie było problemu.
Niestety twoja metoda z pakowaniem plików także nie pomogła, ale dzięki za pomoc Wink

@edit
Próbowałem nawet uploadować duże pliki z innego komputera i nawet to nie pomogło. Może faktycznie jest to jakiś problem po ich stronie, lecz dziwie się, że tylko ja nie moge uploadować dużych plików.