Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
izzyKonto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: izzyKonto (/Temat-izzyKonto-70096)



izzyKonto - Rakocy - 27-05-2013 22:24

Witam, potrzebuję założyć do 1 czerwca izzyKonto.
Orientuje się ktoś w jakim czasie tworzy mBank konto jeśli zrobię to przez internet?


RE: izzyKonto - MartinS - 27-05-2013 22:56

Jak ja zakładałem trwało to ok 1.5tygodnia. Musisz poczekać na kuriera z umową do podpisania i na różne zatwierdzenia blabla..
Być może się mylę, ponieważ mogło się coś zmienić.


RE: izzyKonto - Rakocy - 27-05-2013 23:12

Czyli do 1 czerwca się nie wyrobię, ale okey...
hmm. To teraz takie pytanie :
Wystarczy złożyć wniosek i kurier do mnie przyjedzie ?
Czy to cokolwiek kosztuje zakładanie jak i prowadzenie konta ( wszystko o płatnościach jeśli można )


RE: izzyKonto - MartinS - 27-05-2013 23:18

Jedyne płatności jakie miałem na izzyKoncie to 1.70zł/msc za ubezpieczenie. Dochodziła do tego kapitalizacja odsetek w wysokości 1gr Jerk
Za założenie konta nie płaciłem nic i nie sądzę, że coś się zmieniło Smile
Śmiało zakładaj. Wypełnisz wszystko w sieci, kurier przyjedzie żebyś podpisał a po dwóch tygodniach przyślą Ci kartę.


RE: izzyKonto - WazzaP - 28-05-2013 05:44

Może się obejść także bez ubezpieczenia i wyjdzie całkiem darmowe konto ;-)


RE: izzyKonto - zofia2007 - 31-05-2013 16:07

Idea

Po założeniu konta będziesz mógł skorzystać
z ich PP

Idea


RE: izzyKonto - sokisok - 31-05-2013 23:03

Pujdz do punktu mBank i bedziesz mial w jeden dzien u mnie tak bylo poszedlem gosciu mnie spisal i dal pakiet aktywacyjny potem aktywacje robisz w necie pare minutek i juz pozniej na karte czekasz 2 tyg.