Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak możliwości zlecenia wypłaty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Brak możliwości zlecenia wypłaty? (/Temat-Brak-mozliwosci-zlecenia-wyplaty-70083)



Brak możliwości zlecenia wypłaty? - majinpov - 27-05-2013 18:50

Witam nie mogę zlecić wypłaty w astrocash, mam minimum jest to moja pierwsza wypłata oraz wiem, że nie mogę zlecić szybkiej tylko normalną jako pierwszą jednak ani paypal ani przelew na konto nie działa, co poradzicie ?


RE: Brak możliwości zlecenia wypłaty? - michal86ole - 27-05-2013 19:05

Poczekaj do 1 czerwca, wtedy będziesz mógł zlecić wypłatę.


RE: Brak możliwości zlecenia wypłaty? - AstroCash.org - 28-05-2013 01:23

Jeżeli twoja suma w Available Payout wynosi 0.00$ musisz czekać na 1 czerwca aż zarobki z Month Earnings zostaną zatwierdzone i przejdą do Available Payout.

W innych wypadkach, jeżeli Twoja kwota wynosi >10$ musisz coś źle wpisywać w formularzu wypłaty.

Pozdrawiam!


RE: Brak możliwości zlecenia wypłaty? - majinpov - 28-05-2013 07:28

Ok wszystko rozumiem w takim razie pozostaje mi czekać do pierwszego czerwca.


Brak możliwości zlecenia wypłaty? - yazir - 28-05-2013 07:48

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.