Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! (/Temat-Poszukuje-odpowiedzialnych-i-rzetelnych-tutorow-7)

Strony: 1 2 3 4


Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - Admin - 23-10-2009 09:24

Tak jak w temacie, Poszukuje odpowiedzialnych tutorów, bardzo bym chciał by to były osoby odpowiedzialne jak i obeznane w tematyce lockerz.com .


Jakie korzyści z bycia Tutorem?

Wyróżniająca się ranga/grupa na forum
Inny kolorek nicka
Dostęp do działu dla tutorów
Raz na jakiś czas dostęp do rzutu maili z zaproszeń
Możliwość proponowania tekstów na bloga
"Prestiż i Szacunek"


Osoby chetne podjęcia sie tego prosze o wiadomosc PM !


RE: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - jakubixioraczek - 12-11-2009 17:18

Mam pytanie do tego turtora to można sobie wybrać jakie turtory można zrobić??


RE: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - Kleszczman - 12-11-2009 18:09

Eeeeee.... nie wiem co miałeś na myśli ale w tym wypadku chodzi o moderatorów (tutorów) którzy by pomogli w rozwoju i utrzymaniu strony Smile


RE: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - xellos666 - 12-11-2009 18:18

a na czym właściwie polega rola moderatora? To znaczy to całe utrzymywanie stron i rozwój...? Bo może byłbym zainteresowany ale nie mam o tym za dużo pojęcia...Tongue


RE: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - jakubixioraczek - 12-11-2009 18:23

no ogółem pomagasz w rozwoju forum, szukasz wyjść w trudnych sytuacjach dla forum pomagasz użytkownikom,.(jak chcesz więcej wiedzieć to sie ich pytaj)


RE: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - Kleszczman - 12-11-2009 18:31

jakubixioraczek dobrze to ujął bo to jest część zadań lecz chętnych proszę o pisanie PM do Admina (każda aplikacja to kwestia indywidualna) więc posty nie wliczają się jako zgłoszenia Wink


RE: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - xellos666 - 12-11-2009 18:32

aha, ok dzięki, wyśle wiadomośc do AdminaSmile


RE: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - jakubu - 14-11-2009 17:08

Ja byłbym chętny na tutora.

Już od jakiegoś czasu siedze na lockerz.
A w robieniu stron i forum też troche siedze


RE: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - Rede - 14-11-2009 17:18

Zgłaszam swoją kandydaturę ;D

Z miłą chęcią chciałbym tą odpowiedzialnością obciążyć swoje barki.


RE: Poszukuje odpowiedzialnych i rzetelnych tutorów ! - Admin - 18-11-2009 13:42

W tym tygodniu zostanie wybrany kolejny tutor Smile