Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LR - strona nie działa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: LR - strona nie działa (/Temat-LR-strona-nie-dziala-69928)

Strony: 1 2


LR - strona nie działa - marmal - 24-05-2013 22:26

Nie wiem czy zauważyliście, ale dzisiaj nie można się dostać do LR.
W wielu miejscach jest niemalże panika, że to już ich koniec, ponieważ nie ma żadnej informacji na ich oficjalnym blogu. Inni też piszą, że jak ostatnim razem strona leżała to stracili pieniądze.
Jak macie jakieś rzetelne informacje bądź spostrzeżenia w związku z powyższym to podzielcie się nimi.


RE: LR - strona nie działa - tomazzi - 24-05-2013 22:38

nie działa od paru h, jeszcze po 17-stej z sig wypłacałem, przelew poszedł i na konto $ trafiły Smile
wcześniej informacja na stronie była internal error 500, także prawdopodobnie coś z serwerem, poczekajmy na spokojnie Smile


RE: LR - strona nie działa - niiks - 25-05-2013 10:22

liberty-reserve-zamkniete-tworca-aresztowany-na-kostaryce


RE: LR - strona nie działa - Skadi - 25-05-2013 10:33

Lol beka Dobrze, że ani centa tam już nie miałam Lol


RE: LR - strona nie działa - marmal - 25-05-2013 10:39

Ciekawe co teraz HYIPy zrobią?
W wielu mam pieniądze zainwestowane przez LR.
Mam nadzieję, że to jakoś przetransferują.


RE: LR - strona nie działa - SweetSensi - 25-05-2013 11:03

a co z pieniędzmi na LR stracone ?


RE: LR - strona nie działa - tomazzi - 25-05-2013 11:08

(25-05-2013 10:33)Skadi napisał(a):  Lol beka Dobrze, że ani centa tam już nie miałam Lol

ja miałem wczoraj ponad 11 000$ ale, że nie brak kupców więc w sumie na pniu sprzedałem Big Grin
ale jak marmal pisze - wszystkie moje inwestycje w hyip szły z lr, stp mi za bardzo nie leży, o shicie payza i ego to dzięki im prowizjom trzymam się z daleka więc trzeba będzie zacząć korzystać z prefectmoney bo tylko to zostanie, ale pytanie co hyip zrobią w których mamy jeszcze środki z lr zainwestowane jeśli lr już nie wróci


RE: LR - strona nie działa - SweetSensi - 25-05-2013 11:27

A powiedz tomazzi, może coś poradzisz. Jak odzyskać pieniądze z LR ? Na pewno wiele osób miało tam nie mały pieniądz, także można coś zdziałać


RE: LR - strona nie działa - tomazzi - 25-05-2013 11:37

(25-05-2013 11:27)SweetSensi napisał(a):  A powiedz tomazzi, może coś poradzisz. Jak odzyskać pieniądze z LR ? Na pewno wiele osób miało tam nie mały pieniądz, także można coś zdziałać

pozwy grupowe, wspólny prawnik reprezentujący wszystkich i skoro właściciel aresztowany to konkretne roszczenia
każdy zna swój numer konta lr więc po nich się ustalić co kto ile miał i działać
samemu na pewno jeśli nie miałeś co najmniej kilku k $ na lr nie ma sensu cokolwiek robić bo cię koszty zjedzą


RE: LR - strona nie działa - marmal - 25-05-2013 11:40

Obawiam się, że jak ktoś miał pieniądze w LR i nie wróci już on-line, to pieniądze przepadły (chciałbym się mylić).
Pozew grupowy może mieć szanse...

Do poczytania po angielsku dla zainteresowanych:

http://www.ticotimes.net/More-news/News-Briefs/Costa-Rican-arrested-in-Spain-for-alleged-financial-crimes_Friday-May-24-2013