Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refban - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refban (/Temat-Refban-69885)

Strony: 1 2


Refban - krzysiekmat - 24-05-2013 07:37

REFBAN

http://refban.com/41734 reflink

http://refban.com czysty link

Dają 5$ na start

Zarabianie na wyświetlaniu banerów jest tak proste wstawiasz gotowy wygenerowny kod.

1 Płacą gwarantowaną kwotę za dzień wyświetlania banerów na twojej stronie.

2 Płacą za każdego poleconego wydawcę i reklamodawcę, wystarczy że polecisz.

O Rogue ... Banery odsyłające jest własnością Rogue, zarejestrowaną firmą, która handluje w Internecie od ponad dziesięciu lat. Rogue jest również właścicielem WordLinx, najstarszy na świecie paid-to-click strony. Przez lata Rogue zbudował solidną reputację płacenia na czas, za każdym razem.


RE: Refban - Admin - 24-05-2013 07:57

coś więcej o stawkach?


RE: Refban - Ewcia6000 - 04-06-2013 15:36

jak oni liczą za wyświetlenia ?


RE: Refban - venzer - 05-06-2013 17:40

Mi naliczyło 0.15$ za 60 unikalnych wejść.


RE: Refban - Szaman1644 - 05-06-2013 17:48

Od ilu jakaś wypłata i na jakie systemy płaca?


RE: Refban - venzer - 05-06-2013 17:59

25$ i musisz napisać do supportu w celu realizacji wypłaty.
dlaczego trzeba się kontaktować z supportem?
- Jest to nowy system w którym ciągle są wdrażane funkcje. W ciągu 30-40 dni mają wprowadzić automatyzację w postaci Paypal-a
System jest na etapie poszukiwania reklamodawców (wiadomo ktoś musi wykupić reklamę aby wszyscy mogli zarabiać)
Za granicą Refban cieszy się dużą popularnością i nie spotkałem się jeszcze ze złą opinią.
Założycielem serwisu są właściciele buxa Worldlinx który od wielu lat jest na runku i ciągle wypłaca.
Refban działa na dzień dzisiejszy i nalicza prowizje za wyświetlanie statystyki są odświeżane co 24h.


RE: Refban - krzysiekmat - 06-06-2013 13:05

Jak kolega powiedział to nowy system i warto przystapić do niego na tym etapie.
W tej chwili pozyskują reklamodawców.


RE: Refban - Ewcia6000 - 06-06-2013 13:09

u mnie jest 20 wejść i mam $0,20 Smile


RE: Refban - venzer - 06-06-2013 13:40

Doszukałem się w regulaminie serwisu nie ciekawych informacji
cyt. Earnings. By joining Referral Banners you assume full responsibility for any taxable income earned. If your country's law requires it, you agree to declare your income to the relevant local and governmental authorities. Any money earned with Referral Banners (including, but not limited to, your sign-up bonus) can only be withdrawn after you fulfill the cashout criteria for your account type. These are as follows: Members must earn $100.00 USD and refer individual advertising purchases from 5 separate advertisers. Advertisers must earn $50.00 USD and refer individual advertising purchases from 2 separate advertisers.

Wynika z tego że do wypłaty trzeba uzbierać 100$ i spełnić reszte kryteri z referalami więc nie jest tak różowo ;/


RE: Refban - Ewcia6000 - 06-06-2013 13:56

no to kicha Sad