Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sygnaturka z zarobkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Sygnaturka z zarobkami (/Temat-Sygnaturka-z-zarobkami-69880)

Strony: 1 2


RE: Sygnaturka z zarobkami - kompik - 01-06-2013 21:16

Tak, jest, ale nadal mi nie wyświetla sygny, skonfigurowałem dobrze plik, sprawdziłem jeszcze czy nie ma błędów gdzieś w skrypcie (chociaż nie wiem po co jak innym działa). Dla porównania wrzuciłem na cba gdzie nie ma cURL oraz biblio GD, tam pokazuje sam obrazek, na 000webhost nie pokazuje nic, tylko ikonkę, że obrazek scrashowany.


RE: Sygnaturka z zarobkami - kankosek - 07-06-2013 11:37

przyda się, dzięki Huh


RE: Sygnaturka z zarobkami - Story - 16-06-2013 14:27

Administratorzy AC powinni coś takiego dać na stronie, i indywidualne linki do wklejenia na forum, stronę itp. Odnośnikiem takiego banneru z zarobkami, może być np. indywidualny reflink ;]


RE: Sygnaturka z zarobkami - Bandaid - 16-06-2013 15:11

Administratorzy AC dużo powinni, jak widać jednak wolą, kolokwialnie mówiąc, opierdalać się. W życiu nie widziałem takiej żenady, żeby użytkownicy serwisu sami musieliby robić sobie sygnatury.


RE: Sygnaturka z zarobkami - Story - 16-06-2013 15:25

Pożyjemy, zobaczymy. Problem mają tylko ci, co mają bloga na np.bloggerze i po to aby "zaszpanować" sygną z zarobkami muszą: po pierwsze znaleźć hosting taki co obsługuje biblioteki i coś tam, o czym mowa w 1 poście, po drugie wywalić kasę na opłacenie hostingu, gdyż sami mówiliście że na darmowych nie idzie. dla mnie takie coś się nie opłaca...
Jednak administratorzy serwisu "rekompensują" błędy wysokimi stawkami Wink


RE: Sygnaturka z zarobkami - Mikoszi - 16-06-2013 22:52

Astro nawet nie zaglądnęło do tego tematu, więc nawet nie zobaczyli kodu by np. go użyć u siebie, a nie miałbym nic przeciwko.


RE: Sygnaturka z zarobkami - siwrus1231 - 26-07-2013 13:55

No i co, da rade to zrobić na jakimś bezpłatnym hostingu? Bo zarejestrowałem się na tym co sqmany napisał ale nie ma bezpłatnego hosta ;/


RE: Sygnaturka z zarobkami - kankosek - 10-02-2014 11:43

Ma ktoś ten skrypt? Bo link nie działa.


RE: Sygnaturka z zarobkami - masazysta33 - 25-01-2016 19:02

Link do zippyshare nie działa