Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie można się zalogować. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nie można się zalogować. (/Temat-Nie-mozna-sie-zalogowac-69824)



Nie można się zalogować. - separacja - 22-05-2013 17:56

Siema. Po dwucyfrowej liczbie prób postanowiłem napisać tutaj. Nie mogę zalogować się na FireCash. Korzystałem z opcji Lost password?, aczkolwiek mimo jej użycia, a także nowego hasła nie mogę zalogować się do serwisu. Ktoś miał taki problem, zna przyczynę albo wie jak go rozwiązać?


RE: Nie można się zalogować. - makingmoney - 22-05-2013 17:58

U mnie wszystko gra.
Może mylisz login z nickiem na FC?


RE: Nie można się zalogować. - separacja - 22-05-2013 17:58

Login z pewnością jest poprawny, gdyż by użyć funkcji przypomnienia hasła trzeba wpisać login, a także adres email.


RE: Nie można się zalogować. - Pablo1979 - 22-05-2013 19:36

spróbuj wyczyścić ciasteczka w przeglądarce Lol


RE: Nie można się zalogować. - FireMedia - 23-05-2013 12:32

separacja, jeśli nadal nie możesz się zalogować do pisz od razu na [email protected] lub na gg: 5990424


RE: Nie można się zalogować. - Traw3k - 23-05-2013 12:40

To ja tylko dodam, że klikając w "Zaloguj się" i wpisując poprawne dane - również nie mogę się zalogować, pokazuje komunikat o niepoprawnych danych.

Logowanie udaje się jedynie z górnego czarnego paska. To co najmniej dziwne. Wink


RE: Nie można się zalogować. - browarowiec - 23-05-2013 14:18

@up: U mnie też tak jest od samego początku. Smile Z kolei na telefonie jest odwrotnie - z paska na górze zalogować się nie mogę, a z tego panelu wchodzi...