Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" (/Temat-Nowy-program-inwestycyjny-zoomroi-biz-69820)



Nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" - Lukaskov96 - 22-05-2013 16:04

[attachment=1836]


Otóż jeszcze wczoraj znalazłem nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" oraz wpłaciłem pierwsze $5 na 5 dni.


Dlatego, że należę do tego forum, chciałbym z Wami podzielić się z tym programem i zachęcić Was do inwestycji.


Program jest świeży. Ma dopiero jeden dzień. Można ich znaleźć na facebooku, twitterze i na innych portalach społecznościowych oraz na skype, dodatkowo support jest dostępny 24/7. Adminem jest "Miller Leon"



O to plany inwestycyjne:

[attachment=1837]
[attachment=1838]

Sczegóły programu:
Wypłaty dostępne na procesorach: PerfectMoney, LibertyReserve, SolidTrustPay + 6% referral commission
[attachment=1839]

Statystyki programu na tą chwilę:
[attachment=1840]

Wypłata z programu(nie moja):
[attachment=1841]


Program inwestycyjny oferuje wysoki profit(mniejszy niż RF i T-E) i jest duże prawdopodobieństwo, że okażę się za niedługo scamem. Więc zalecam składanie depozytu w mniejszych kwotach, w celu bezpieczeństwa- żeby nie było na mnie, że Was nie ostrzegałem Big Grin.


Czysty link: http://zoomroi.biz/

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zarejestrowali się z mojego reflinka Smile

Reflink w banerze:

[Obrazek: 468x60.gif]


RE: Nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" - Draggy - 22-05-2013 16:13

Profile tych wszystkich adminów są po prostu parodią. Big Grin
Oto fejsbuk pana Leona: https://www.facebook.com/miller.leon.79?hc_location=stream Nie przypomina wam on kogoś? Tongue
Zawsze wybierają popularne imiona i nazwiska, po wpisaniu tego w google znajdziecie z dziesięciu innych Millerów.

Jeśli chodzi o sam program - na forach pojawiły się spekulacje na temat poprzedniego programu admina, a mianowicie RealityFunds. Nie mam pojęcia, czy to faktycznie ta sama osoba. Dowody wypłat się na razie pojawiają, sam z ewentualną inwestycją się wstrzymam, zobaczymy jak to się będzie kręcić.


RE: Nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" - Karas09 - 22-05-2013 16:16

W takich programach albo wchodzisz od razu albo rezygnujesz. Czekanie nic nie daje bo po prostu czas trwania takiego projektu jest za krótki żeby miało to sens.Smile


RE: Nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" - Draggy - 22-05-2013 16:42

Chyba masz rację, może spróbuję z piątką na pięć dni wieczorem, po wypłacie z FEF.


RE: Nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" - SweetSensi - 22-05-2013 18:26

Z tego co widzę strasznie zajeżdża podobizną RF i TE. Ja straciłem w obu tych programach, także podziękuję temu, co nie zmienia faktu, że można na nim zarobić, byle szybko.


RE: Nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" - Lukaskov96 - 28-05-2013 13:37

Proszę nie wpłacać już pieniędzy w ten program. Admin nagle zniknął, brak odpowiedzi z jego strony na zadane pytania użytkowników, dodatkowo WYPŁATY STOJĄ. Sam wpłaciłem $5 na 5 dni z LR, lecz z winy LR, że nie działa nie mogę sobie już tej kasy wypłacić.

Proszę o zamknięcie tematu, nie chcę aby ktoś przez pomyłkę wpłacił pieniądze w SCAM


Nowy program inwestycyjny "zoomroi.biz" - Hybrid1990 - 06-10-2018 08:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.