Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SCAM- earning-alliance.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SCAM- earning-alliance.com (/Temat-SCAM-earning-alliance-com-69745)



SCAM- earning-alliance.com - Lukaskov96 - 21-05-2013 10:38

Witam

Otóż znalazłem pewien serwis earning-alliance.com(SCAM), który jest bardzo podobny w nazwie do earningalliance.com (który jest znany i wypłaca regularnie pieniądze).

Przez to, że jestem naiwny i łatwowierny postanowiłem wpłacić 1$ na 4h, czyli miałbym dostać po 4h aż 531%. Więc, wpisałem do wpłaty $1.00 przez LR, połączyło mnie z Liberty Reserve i podałem swoje dane, żeby przelać pieniądze, co ciekawe miało być $1.00(w amount pisało $1.00), następnie patrzę, wracam na konto, a tam aż $26.06-czyli cała kwota, którą miałem na koncie. Oczywiście kiedy chciałem wypłacić, chciało mnie połączyć znów z moim kontem i pewnie znów zabrali by mi kasę z konta. Dałem sobie z tym spokój, będę mieć nauczkę, żeby w takie programy z dużym profitem w ciągu kilku h nie wchodzić. Ale szkoda tej kasy!!!! Sad

Co ciekawe mają monitory skopiowane z earningalliance.com, więc nie przenosi na stronę główną "hyipmonitors" oraz nie przychodzi mail na pocztę z informacją o prawidłowej rejestracji, tzn. z danymi do konta.

Ale mam kilka pytań:
1. Jak to możliwe, że mimo iż wpisałem $1.00 do przelewu(wszystko solidnie sprawdziłem) to czemu wyczyściło mi konto z całą sumą jaką miałem??

2. Czy mam założyć inne konto LR w celu bezpieczeństwa??

3. Czy mógłbym w jakiś sposób odzyskać te pieniądze, np. napisać informację o tym zdarzeniu do LR?

Proszę o wiele odpowiedzi


RE: SCAM- earning-alliance.com - Ropsont - 21-05-2013 11:43

Po pierwsze, to nim wejdziesz w taki program skonsultuj to z kimś, napisz na forum, zrób cokolwiek bo od razu znajdzie się ktoś kto Ci coś takiego odradzi, wybije z głowy (nawet 1$ nie warto w taki scam wpłacać, lepiej piwo kupić Big Grin). Nie jest to bowiem prawdopodobne ani w niebie ani na ziemi żeby taki procent w tak krótkim czasie ktoś zrealizował.

Po drugie, system widocznie wykorzystuje ten sposób oszustwa, który jest popularny w "fake-mailach" od LR. Sam się kiedyś na coś takiego nabrałem (człowiek uczy się na błędach). Na szczęście miałem wtedy TYLKO ponad 8$ na LR, więc z taką stratą mogłem się pogodzić.

Skoro już jestem w temacie, to od razu dopowiem, że należy pamiętać - LibertyReserve nigdy nie wysyła żadnych linków. Wszelkie maile w stylu "otrzymałeś wpłatę 200$, kliknij aby potwierdzić" należy od razu usuwać/zgłaszać jako spam.

Wątpię żebyś odzyskał pieniądze. System ten niestety ściąga masy oszustów, którzy są nie do namierzenia, a LR umywa od tego ręce.

Na przyszłość po prostu polecam się 3 razy zastanowić zanim dotknie się scamu.


RE: SCAM- earning-alliance.com - tomazzi - 21-05-2013 11:50

chytry traci podwójnie, chciałeś mega zarobić w scamie a straciłeś dużo więcej
lr jest zabezpieczone masz kody pin do przelewów i wszelkie inne rzeczy, jeśli sam dokonałeś przelewu to lr nic z tym nie zrobi i nie pomoże

co do e-mail o których pisze przedmówca to również naciągacze wykorzystują naiwność wielu i ją wykorzystują
lr nigdy nie rozdaje pieniędzy, a jeśli wierzysz, że coś wygrałeś i dokonasz danej czynności to kończy się to utratą tego co masz na koncie


RE: SCAM- earning-alliance.com - Lukaskov96 - 21-05-2013 12:22

No dobra, ale ja w żadne maila nie wchodziłem(maile od nieznanych odbiorców od razu usuwam). Napisałem, że dokonałem transferu $1.00(pisało w amount w trakcie przelewu na ich serwer, że to będzie $1), a tak naprawdę zeżarło mi $26.06-całe konto mi wyczyściło. Jak to możliwe?? Może mają jakieś sposoby hakerskie na to??


RE: SCAM- earning-alliance.com - tomazzi - 21-05-2013 12:24

pokazuje inną informację odnośnie kwoty przelewu a dokonując wpłaty czyści ci wszystko co masz na koncie lr
działa to na takiej samej zasadzie jak wchodzenie w link z e-mail z informacją o wygranej $ na lr


SCAM- earning-alliance.com - Hybrid1990 - 01-02-2021 22:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.