Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem ze szkołą średnią - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Problem ze szkołą średnią (/Temat-Problem-ze-szkola-srednia-69713)

Strony: 1 2


Problem ze szkołą średnią - Mksiak - 20-05-2013 19:10

Od dziecka interesuję się sportem, grałem w klubie juniorskim, a teraz przeszedłem do seniorów w B-Klasie. Na każdym meczu trenerzy rywali dziwią się dlaczego nie gram gdzieś wyżej, gdyż mimo że mam 16 lat jestem najjaśniejszym pkt zespołu ( to nie jest wymysł ) dostałem już jedną ofertę z A-Klasy i jedną z Ligi okręgowej. I teraz mam dylemat facepalm Chyba najlepszym wyjściem było by pójście do szkoły sportowej, ale nie wiem którą wybrać. Rodzice sugerują mi pozostanie w obecnej szkole i wybranie się na gastronomik lub hotelarkę, ale nic po za sportem ( i zarabianiem przez internet Tongue ) mnie nie kręci. Drugą rzeczą jest to że sam chodziłbym do szkoły sportowej, większość znajomych idzie na policyjną i straż graniczną, a ja nie wiem co robić Rolleyes Co byście zrobiliście na moim miejscu? Będę wdzięczny za każdą poradę/opinię Lol


RE: Problem ze szkołą średnią - Revoltan - 20-05-2013 19:36

Również jestem z Twojego wieku i podobnie tak jak Ty interesuje się sportem, jednak ja już gram w Okręgówce w seniorach pomimo tak młodego wieku (pierwszy skład).
Chciałem także iść do szkoły sportowej ale po przemyśleniu wszystkiego stwierdziłem, że po szkole sportowej mogę jedynie pracować jako nauczyciel wf/trener i to przeważnie po znajomemu wybierani są na te stanowiska.
Zdecydowałem się pójść do jednego z najlepszych liceów ogólnokształcących w moim województwie i nie żałuję.
Tam właśnie zostałem wypatrzony przez skauta z okręgówki.
Powinieneś pójść do normalnej szkoły, sport to tylko dodatek, przyjemność dzięki której odrywasz się od rzeczywistości Smile


RE: Problem ze szkołą średnią - BuczerProforma2 - 20-05-2013 19:38

Ja mam zamiar iść na technik handlowiec, tylko potrzeba tych 3 szkół.. ja mam obecnie 2 w jednej i drugiej miejscowości ten sam profil czyli handlowiec nie wiem co na 3 dać..


RE: Problem ze szkołą średnią - Derek - 20-05-2013 19:46

Nie musisz koniecznie sobie 3 szkół wybierać, jeżeli jesteś pewny że do danej szkoły się dostaniesz wybierasz tylko jedną, te 3 to taki rodzaj alternatywy


RE: Problem ze szkołą średnią - BuczerProforma2 - 20-05-2013 19:48

Właśnie ja sprawdzałem to pisze Liczba miejsc 0 a wcześniej było 15. Więc będę musiał z 2 wyboru do innej miejscowości iść..


RE: Problem ze szkołą średnią - bolo9797 - 20-05-2013 19:56

yyyyy??
Nie wiedzialem ze juz nabor do szkol byl Big Grin


RE: Problem ze szkołą średnią - rkac1997 - 20-05-2013 20:06

Ja także stoję przed wyborem szkoły tzn. ja go dokonałem gdy byłem w 6 klasie SP :0 => OiMPR => Operator i Mechanik pojazdów Rolniczych


RE: Problem ze szkołą średnią - cupcup - 02-07-2013 21:20

Co lepsze teraz liceum czy technikum >


RE: Problem ze szkołą średnią - Roxi5017 - 02-07-2013 21:26

(02-07-2013 21:20)cupcup napisał(a):  Co lepsze teraz liceum czy technikum >
Jeśli masz zamiar iść na studia i jesteś tego pewny to liceum. Jeśli nie lubisz się uczyć, nie wiadomo czy pójdziesz/masz zamiar iść na studia to technikum Wink Po technikum masz zawód (po zdaniu egzaminu), po liceum tylko maturę Tongue


RE: Problem ze szkołą średnią - cupcup - 02-07-2013 21:31

Po liceum jest jakis studium ? czy po tym mam już wyższe ?