Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liberty Reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Liberty Reserve (/Temat-Liberty-Reserve-69671)

Strony: 1 2 3 4 5


Liberty Reserve - Szaman1644 - 20-05-2013 07:02

Mam problem z tym systemem płatniczym. Nie wiem czy ktoś mi się włamał czy co, ale dostałem wpłatę na konto i ona po chwili zniknęła. Nie wiem co mam zrobić. Wcześniej do inwestycji wykorzystywałem inne środki płatnicze i na tym się nie znam. Proszę o pomoc.

Tu macie screenshota:
http://scr.hu/9a6/gdoq2


RE: Liberty Reserve - Meloman - 20-05-2013 13:28

Taką samą sytuację miał surfer, tylko że na dużo większą kwotę.
Po prostu albo miałeś keyloggera na komputerze, albo wszedłeś na zfałszowaną stronę.
A tak dokłądnie, to np. Surfer nadal nie wie dlaczego poszła wypłąta na jakieś inne konto z jego mimo ze on zadnego przelewu LR nie dokonywał.



Prawdopodobnie pieniądze straciłeś.


RE: Liberty Reserve - Szaman1644 - 20-05-2013 17:38

Już nie chodzi mi o pieniądze, bo to prawie nic, ale żeby jakoś dać nauczkę gościowi, który mi to zrobił.

Ta sytuacja trochę zraziła mnie do LR. Chyba muszę powrócić do Payza i z niej inwestować.


RE: Liberty Reserve - bolo9797 - 20-05-2013 17:42

lr ma najlepsze zabezpieczenia wiec na payza jest jeszcze wieksza szansa ze ktos ci sie do konta dobierze..

A jeszcze cos zeby nie otwierac nowego tematu.
Noo zostalem ojebany na ladna sumke przez starego znajomego i mam jego numer telefonu.
Moge to jakos wykorzystac??


RE: Liberty Reserve - Szaman1644 - 20-05-2013 17:44

No wiem. Ale konto miałem niecałe 2 dni i zarąbali kaskę.

Konto na payzie mam 2 lata i ani razu coś takiego mi się nie przytrafiło.


RE: Liberty Reserve - Arrekin - 21-05-2013 08:19

(20-05-2013 17:42)bolo9797 napisał(a):  lr ma najlepsze zabezpieczenia wiec na payza jest jeszcze wieksza szansa ze ktos ci sie do konta dobierze..

A jeszcze cos zeby nie otwierac nowego tematu.
Noo zostalem ojebany na ladna sumke przez starego znajomego i mam jego numer telefonu.
Moge to jakos wykorzystac??

stalking - tylko pamiętaj że to karalne, wiec trzeba sobie najpierw wszystko zaplanować.

Przykład: Raz dziennie zamawiasz pizze na jego adres(jeśli masz ) i podajesz jego numer telefonu. Za każdym razem z innej pizzerii.


RE: Liberty Reserve - Szaman1644 - 21-05-2013 13:55

No to chyba wiadomo, że jest to karalne Smile Co do mojego problemu to narazie nie mam jeszcze źadnej odpowiedzi od LR.


RE: Liberty Reserve - Karas09 - 21-05-2013 14:47

Pierwsze słyszę aby LR miało najlepsze zabezpieczenia. Właśnie z powodu ich "ułomności" sporo osób decyduje się na inny procesor (ładnie schlebiam LR z którego sam głównie korzystamTongue).

Co do problemu to chyba nawet support nie pomoże ale możesz spróbować. Bardzo prawdopodobne, że masz właśnie tego kayloggera.


RE: Liberty Reserve - Stalmer - 21-05-2013 16:06

(21-05-2013 13:55)Szaman1644 napisał(a):  No to chyba wiadomo, że jest to karalne Smile Co do mojego problemu to narazie nie mam jeszcze źadnej odpowiedzi od LR.


Radzę Ci napisać im na livechat jak będzie dostępny. Jak ja pisałem do supportu to czekałem tydzień i się nie doczekałem ;/


RE: Liberty Reserve - Szaman1644 - 21-05-2013 16:11

Pisałem do nich na live i kazał gostek napisać mi co i jak do supportu tego meila. Zaraz im się przypomnę, żeby odpisali. Mi chodzi o potwierdzenie czy to jego ip i może jakieś dane chociaż. Taką nauczkę chciałem mu zrobić na przyszłość.