Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj Podwójnie - Refbacki ;) /// AUTOSURF !!! PRZYJMUJE LINKI PTP!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj Podwójnie - Refbacki ;) /// AUTOSURF !!! PRZYJMUJE LINKI PTP!!! (/Temat-Zarabiaj-Podwojnie-Refbacki-AUTOSURF-PRZYJMUJE-LINKI-PTP-69593)

Strony: 1 2 3


Zarabiaj Podwójnie - Refbacki ;) /// AUTOSURF !!! PRZYJMUJE LINKI PTP!!! - Knight97 - 18-05-2013 14:53

Witam.
Chciałbym Wam przedstawić mój nowy projekt - Serwis refbackowy.
Jest on w trakcie "powiększania" - tymczasowo dodałem tylko część refbacków.

Jak to działa?
Na mojej stronie znajdują się reflinki. Za rejestrację z nich zarabiasz w postaci ZPpoints. Je możesz wymienić w "Sklepie" w kursie:
1ZPpoint = 1 grosz
Wypłata już od 1zł, działa na zasadzie otrzymam z serwisu - dodaję do sklepiku Wink

Forum posiada również dodatkową funkcjonalność. Można skorzystać z autosurfa [skrypt darmowy, zmodyfikowany ze strony bezpieczeństwa - ale jest to tylko dodatek], oraz wkrótce - z buxa.

Zapraszam
ZarabiajPodwojnie.com


RE: Autosurf ZZZarabiaj.tk/surf - aero2 - 18-05-2013 14:57

Skrypt z Allegro. Darmowa domena. Pustki na stronie. Powodzenia.


RE: Autosurf ZZZarabiaj.tk/surf - alizen - 18-05-2013 14:59

wiesz domena .tk za bardzo nie zachęca ludzi


Odp: Autosurf ZZZarabiaj.tk/surf - miniek9090 - 18-05-2013 15:01

Nie no nastepny marzyciel co wyjezdza z free skryptem na free domenie.... facepalm

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Autosurf ZZZarabiaj.tk/surf - Knight97 - 18-05-2013 16:19

Więc tak.
1) Free domena jest tylko dlatego, że chwilowo nie stać mnie na płatną.
2) Free skrypt - nad nowym skryptem pracuję i pod koniec wakacji
3) Co darmowe nie musi być gorsze - kto ma Androida w telefonie ? Kto używa GIMPa zamiast Photoshopa ? Kto używa linuxa ? Czemu serwery są w 90% na DARMOWYM linuxie a nie płatnym WINDOWSie ?

Rozumiem, że nie każdemu się podoba free domena. Ale kilka[set] innych stron jest na takiej domenie i są o niebo lepsze od tych z .pl .com .eu itd.. Moja dopiero startuje, a skrypt będzie własny. Tylko nie w tej chwili.


RE: Autosurf ZZZarabiaj.tk/surf - Takeshi - 18-05-2013 16:34

Ja mam Windows'a za darmo, Photoshopa też mogę mieć. Jerk2

Jak na razie strona nie wygląda przekonująco.


RE: Autosurf ZZZarabiaj.tk/surf - tomazzi - 18-05-2013 16:41

(18-05-2013 16:19)Knight97 napisał(a):  Więc tak.
1) Free domena jest tylko dlatego, że chwilowo nie stać mnie na płatną.

to zalecam zamknąć i wrócić jak cie będzie stać na płatną i jak będziesz miał swój skrypt wtedy ludzi to zachęci i przyciągnie
darmowym szajsem skryptem i domeną wręcz nikogo nie zachęcisz a wręcz zniechęcisz bo 99% widząc to co widzą pier**** z góry na dół i pies z kulawą nogą nawet nie pozostanie


RE: Autosurf ZZZarabiaj.tk/surf - Br0nek1234 - 18-05-2013 16:42

A masz jakiś budżet na wypłaty? Skoro Cie nie stać na domene. Chciałem sprawdzic te twoje cudo to nawet e-mail nie przychodzi wiec pozdro.

//Edit: Jednak przyszedł z bardzo dojrzałego nicku: [email protected]
Pełen profesjonalizm.

Cytat:Administrator Serwisu - KITT
Ponoc piszesz swoj skrypt a nawet e-maila nie potrafisz zmienic?


RE: Autosurf ZZZarabiaj.tk/surf - piotruss96 - 18-05-2013 16:51

kurde chcesz zarobic z niczego
zupelnie za darmo nic nie zarobisz
nie stac cie?? to znajdz inny biznes do ktorego nie musisz inwestowac takie jest moje zdanie


RE: Autosurf ZZZarabiaj.tk/surf - tomazzi - 18-05-2013 17:19

welka byznesman u którego ludzie mają zarabiać a byznesmena nawet na domenę nie stać bekabekabekabeka
niech ktoś z ekipy wywali to do kosza bo to kpina, prowokacja i szkoda nerwów i zdrowia poważnych ludzi na kabaret dzieci które myślą jak tu tylko zarobić i by debilów nie brakowało na ich pomysły
jak bym miał w zwyczaju dzień dobroci dla zwierząt robić to bym ci zapłacił za domenę za rok czy dwa z góry, ale niestety nie mam zwyczaju taki dzień obchodzić
dodatkowo jesteśmy na forum o zarabianiu więc bądźmy powazni, metod zarobkowych nie brak, zarób pieniądze, skorzystaj z nich a wtedy wróć ze swoim byznesem na poważnych zasadach, swój skrypt, twoja domena i inne rzeczy to i ludzie inaczej do twojego pomysłu podejdą