Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek na Programach partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zarobek na Programach partnerskich (/Temat-Zarobek-na-Programach-partnerskich-69545)



Zarobek na Programach partnerskich - marcinho121 - 17-05-2013 16:00

....


RE: Zarobek na Programach partnerskich - surfer0700 - 17-05-2013 21:28

Ja zarabiam na rejestracjach we wszelakiego typu grach online.
Docieram do klientów poprzez przejrzysty Landing Page.
Najlepiej jest założyć własną stronę na własnej domenie, wtedy zwiększamy swoją wiarygodność.


RE: Zarobek na Programach partnerskich - luidor - 28-05-2013 14:46

Witam
Osobiście korzystam z gotowego systemu czyli strony ofertowej, przechwytującej, mailingu oraz szkoleń marketingowych a także mam wsparcie całej grupy. Sam natomiast zajmuje promocja systemu i kierowaniem na niego ruchu. Produktem jest zestaw narzędzi do prowadzenia biznesu w sieci czyli hosting, pokój konferencyjny, autoresponder, studio do nagrywania filmów i jeszcze kilka innych. Firma oferuje cały zestaw banerów reklamowych.
Jeśli chodzi o stronę lepiej mieć własną nazwę domeny niż jakąś subdomenę bo taką będziesz miał na darmowym hostingu.
Jak docieramy do klientów tutaj są różne sposoby i metody od darmowych do płatnych.
Więcej o systemie dowiesz się z linku w mojej stopce.


RE: Zarobek na Programach partnerskich - venzer - 30-05-2013 14:10

1.Stwórz stronę o konkretnej tematyce
2.Zarejestruj się w programach typu Netsales czy Novem i wybierz produk pasujący tematycznie do twojej strony ( przykład: jak masz blog o gaciach to nie reklamuj na nim konta bankowego tylko gacie!)
3. prowadź aktywnie bloga postuj / pozycjonuj / reklamuj go itd
4. Zyski zaczną się pojawiać!


RE: Zarobek na Programach partnerskich - luidor - 31-05-2013 11:05

Nie zapominaj o budowaniu listy adresowej jeśli zdecydujesz się na prowadzenie bloga. Obecnie to podstawa wielu biznesów a poza tym masz gotowy segment rynku, któremu możesz proponować produkty zgodne z ich zainteresowaniem np przysłowiowe gacie to możesz proponować różne dodatki go tych gaci, paski, naszywki itd.


RE: Zarobek na Programach partnerskich - szafranski - 17-07-2013 12:19

Dokładnie zgadzam się z przedmówcami. Od kilku lat realizuje się w pewnym projekcie biznesowym i wiem, że przede wszystkim biznes to budowanie wizerunku siebie jak eksperta. Nie bójmy się tego słowa. Ponieważ jeśli wiemy więcej na temat czegoś od przynajmniej połowy ludzi możemy się czuć pasjonatami. Pokazuje moim kursantom jak właśnie korzystać na roli pasjonata danej dziedziny i jak wokół niej zbudować biznes.


RE: Zarobek na Programach partnerskich - v3XeR - 17-07-2013 14:05

Ja zarabiam na PPD-czyli na uploadowaniu plików. Ja jestem w tym jeszcze nie doświadczony i nie chce spędzać mi się dużo czasu przy kompie więc dochody mam troszkę słabsze od innych uploaderów.
Zarabiam również na wykonywaniu zleceń- robienie stron www, tworzenie grafiki itp.
na tym wszystkim można zarobić fajnie Big Grin


RE: Zarobek na Programach partnerskich - cassh23 - 19-07-2013 12:37

Musisz być po prostu wiarygodny i wykonywać sumiennie swoje obowiązki a zarobki przyjdą..

Nie spodziewaj się że po miesiącu... Tongue
Zanim wejdziesz w jakiś program to opracuj sobie pole działania...


RE: Zarobek na Programach partnerskich - szafranski - 19-07-2013 20:38

Dokładnie. Wszystko jest kwestią wyboru. W momencie w którym jesteśmy zaangażowani w biznes możemy wyrobić sobie zdanie. Czy jesteśmy zadowoleni z wyników czy nie. Mnie zastanawia w rozmowach z potencjalnymi partnerami to, że oświadczają mi, że nie posiadają doświadczenia, ale i tak wiedzą, że to się nie opłaca. Generalnie to jak już mówiłem kwestia wyboru. Albo działamy i coś zmieniamy, albo nic nie robimy.