Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tweetowanie / Sharowanie A Pozycja w google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Tweetowanie / Sharowanie A Pozycja w google (/Temat-Tweetowanie-Sharowanie-A-Pozycja-w-google-69516)



Tweetowanie / Sharowanie A Pozycja w google - Kamilov - 17-05-2013 06:42

Jak to w z tym jest?
Czy fakt, że ktoś udostępnia moją stronę i jej opis wpływa jakoś na pozycję ów strony w wyszukiwarce?
Mam tu na myśli Tweetera, Facebooka, Stumblepona, Tumblera...

I co jeśli jakaś osoba udostępni ten wpis np. 5 - krotnie? Ma to jakieś znaczenie? Poprawia sytuację tej strony?


RE: Tweetowanie / Sharowanie A Pozycja w google - As7 - 17-05-2013 08:44

Ostatnio oglądałem filmik na temat pozycjonowania w 2013r według którego google na rok 2013 skupiać będzie swoje zmiany w algorytmie tak by portale społecznościowe jak google plus, twitter, facebook itd. Miały większe znaczenie co do pozycji w google. Google po prostu idzie w stronę potrzeb społeczeństwa i jego wyboru co do zawartości.

Aktualnie linki no-follow są linkami pochodzenia z portali społecznościowych i sa sygnałem dla robota google zeby za nimi nie podążał wiec co do indeksowania wpisów chyba nie mają żadnego wpływu. Ale jak do ich wartości aktualnej dla strony to nie wiem jak to wygląda.

Sam jestem zielony i nie jestem wyrocznią w tym temacie Smile Czekam również na wypowiedź "eksperta" Big Grin


RE: Tweetowanie / Sharowanie A Pozycja w google - Kamilov - 17-05-2013 15:46

Mimo wszystko rozjaśniłeś mi nieco sytuację, dzięki.
Jestem ciekawy jak to się ma dokładnie w związku funkcjonowaniem stron gdzie zdobyte punkty/kredyty wymieniamy właśnie na share/tweety naszej strony. Czy jest to opłacalne, jak wpływa na pozycję, jak jest widziane przez robota (chociaż to już w zasadzie wytłumaczyłeś)