Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Mentora który wprowadzi mnie w temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam Mentora który wprowadzi mnie w temat (/Temat-Szukam-Mentora-ktory-wprowadzi-mnie-w-temat-69482)



Szukam Mentora który wprowadzi mnie w temat - netevil - 16-05-2013 14:23

Witam Wszystkich

szukam mentora w zamian za ref'a który wprowadzi mnie w temat uploadingu. Bardzo zainteresowała mnie możliwość zarabiania na tym pieniędzy i powiem szczerze chciałbym się dowiedzieć na ten temat czegoś naprawdę fachowego i zacząć w tym konkretnie działać.

Przeczytałem juz wiele postów i przetrząsnąłem dużo for ale wszędzie brak konkretów, generalnie gadanina jest tylko o fake'ach, hackach itp chodzi mi o jakiś lepszy konkret powiedzmy zarabianiu na własnym blogu itp. Programować umiem ale szkoda mi czasu na pisanie keylogerów bo wydaję mi się że lepiej zrobić coś konkretniejszego niż dalej tkwić w niszy która wydaje się już być wypalona.


RE: Szukam Mentora który wprowadzi mnie w temat - TastemanPL - 16-05-2013 15:23

Zgłoś się do Dawida ;]


RE: Szukam Mentora który wprowadzi mnie w temat - Traw3k - 16-05-2013 18:16

Bardziej polecałbym Leniwca... Wink


RE: Szukam Mentora który wprowadzi mnie w temat - BedzieK - 21-05-2013 16:34

polecam ci diqution'a


Szukam Mentora który wprowadzi mnie w temat - Coristo - 12-07-2013 09:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.