Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" (/Temat-PC-chyba-powraca-do-gry-Frederick-is-Coming-to-Help-Us-69429)

Strony: 1 2


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - Lunatic - 30-05-2013 11:48

z 400$ zrobili mi 4$,a paneli jak nie było tak nie ma.

Ja juz oficjalnie uważam PC za SCAM Sad


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - tomazzi - 30-05-2013 11:53

(30-05-2013 11:48)Lunatic napisał(a):  z 400$ zrobili mi 4$,a paneli jak nie było tak nie ma.

Ja juz oficjalnie uważam PC za SCAM Sad

dopiero teraz do tego doszedłeś, że to scam ? to na prawdę rychło w czas bo 60% inwestujących w programy wie, że pc jest scamem od ponad 8 miesięcy więc reflekx u ciebie szachisty dosłownie