Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seriale - polecicie jakieś? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Seriale - polecicie jakieś? (/Temat-Seriale-polecicie-jakies-69331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Rafiks1992 - 14-10-2013 16:23

a moze polski maly serial o nazwie czas honoru? sa aktualnie 72 odcinki i ogolnie serial jest super Smile obejrzalem calosci 3 razy Tongue za pierwszym razem tak mnie wciagnelo ze wracalem o 16 ze szkoly i do 21 ogladalem bez przerwy czas honoru ;dd


RE: Seriale - polecicie jakieś? - premdow - 16-10-2013 13:35

Czas honoru jak najbardziej fajny.

Z Polskich polecam odwróconych i pitbull - kultowe seriale.

Ponadto: dexter, sons of anarchy no i dobrze znany dr.house


RE: Seriale - polecicie jakieś? - jannowak - 16-10-2013 13:42

Dla mnie Supernatural- najlepszy serial jaki oglądałem
Breaking Bad-trzyma w napięciu.
Tak na rozluźnienie polecam joey(dla fanów friends)


RE: Seriale - polecicie jakieś? - dawwoj91 - 16-10-2013 13:43

The walking dead i Breaking Bad


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Ramako - 24-10-2013 01:28

Ja ci polecam :
Supernatural ( wciąż wychodzą odcinki )
American horror story ( aktualnie wychodzą odcinki do 3 sezonu )


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Terror - 24-10-2013 07:18

A ja polecam "Weeds". Bardzo wciąga Wink


RE: Seriale - polecicie jakieś? - hertia - 24-10-2013 07:38

Miłość na Bogato 6 sezonów i fabuła !


RE: Seriale - polecicie jakieś? - szalonymad - 24-10-2013 12:44

Nie jestem jakiś wielkim fanem serialów i mogę polecić tylko 3 które oglądałem

Game of Thrones
Breaking Bad
El Barco

Co to 2 pierwszych to raczej każdy o nich słyszał więc rozpisywać się nie będę ale za to El Barco,
oficjalnie jest to serial dramatyczny ale jako produkcja jest Hiszpańska pełno jest miłości, każdy odcinek to przygoda, pomijając nowe wydarzenia w odcinkach jak nazwiemy podróż przez morze do .... przez cały czas trwania serialu (nie chce spoilerować Smile ) , do tego wszystkiego dochodzi wątek kryminalny

Cytat:Globalny kataklizm, spowodowany wypadkiem podczas włączania akceleratora cząsteczek w szwajcarskiej Genewie, sprawia, że załoga, uczniowie i kilku nauczycieli na pokładzie Gwiazdy Polarnej przeżyją największą przygodę ich życia. Po burzy i bardzo silnym sztormie, z którego cudem udało im się przeżyć, kapitan statku (Juanjo Artero) i nauczycielka – naukowiec (Irene Montala) uzmysławiają sobie, że są prawdopodobnie jedynymi ludźmi, którzy przeżyli katastrofę. Na pokładzie znajdują się również dwie córki kapitana, dorastająca Ainhoa (Blanca Suárez) i kilkuletnia Valeria (Patricia Arbúes), instruktor przetrwania Gamboa (Juan Pablo Shuk) pierwszy oficer Julián de la Cuadra (Luis Callejo) oraz załoga, wśród której jest kucharka Salome (Neus Sanz) i niezbyt rozgarnięty Burbuja (Ivan Massagué). Towarzyszy im także Ulises (Mario Casas), który twierdzi, że jest przybranym synem de la Cuadry. Załoga i pasażerowie "Gwiazdy Polarnej" muszą stawić czoła wielu zagrożeniom. Nie wiedzą też, czy mogą sobie nawzajem ufać.



RE: Seriale - polecicie jakieś? - elbowndg - 24-10-2013 13:26

1. Alcatraz
2. Dexter
3. Game Of Thrones
4. Skins
5. Spartacus: Vengeance
6. The Mentalist
7. The Vampire Diaries
8. The Walking Dead
9. American Horror Story
10. Breaking Bad
11. Breakout Kings
12. Chuck
13. Dr House (jako tako ujdzie ale to powinna byc tu ostatnia pozycja w zasadzie)
14. Entourage
15. Flashpoint
16. Golden Boy
17. Grimm
18. Hannibal
19. Hawaii Five-0
20. Malcolm in the Middle
21. Oz
22. Person of Interest
23. Prison Break
24. Skins US
25. Spartacus: Blood and Sand
26. Spartacus: Gods of the Arena
27. Spartacus: War of the Damned
28. Strike Back
29. Suits
30. Tajemnica Sagali
31. The Chicago Code
32. Transporter: The Series
33. True Blood
34. Weeds
35. White Collar

Masz ode mnie małą listę seriali które warto obejrzeć, obejrzałem więcej jednak to są te, których nie żałuje i mogę z pełną świadomością polecić innym.


RE: Seriale - polecicie jakieś? - kleomenes - 25-10-2013 16:59

Właśnie zacząłem oglądać serial "House of Cards" i po 2 odcinkach mogę powiedzieć, że jest to jeden z niewielu seriali, który do mnie trafia, a jestem wybredny Smile
Jest to dramat polityczny, w którym główną rolę gra Kevin Spacey. Póki co jest jeden sezon, który zawiera 13 odcinków. Dostępny na kinomaniak.tv w zakładce "Seriale".
Oglądnijcie sobie 2 pierwsze odcinki. Możliwe, że wam podpasuje Big Grin Gorąco polecam !

Odcinek 1