Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Weryfikacja paypal (/Temat-Weryfikacja-paypal-69302)

Strony: 1 2 3


RE: Weryfikacja paypal - twardy - 12-05-2013 21:31

nie wiem, nie czytam takich rzeczy
ale z autopsji. zarowno karte internetowa bez plastiku jak i karte prepaid mozna bez problemu uzyc do weryfikacji paypala, no chyba ze sie cos zmienilo w ciagu ostatnich 2tyg ale nie wydaje mi sie


RE: Weryfikacja paypal - szufliko - 15-05-2013 15:30

Udało się! Dziękuję wszystkim a szczególnie dla twardy za pomoc na PW. czekam na wyplate, bo konto juz zweryfikowane


RE: Weryfikacja paypal - thc19905 - 11-07-2013 18:55

Mam pytanko a nie będe nowego temtu zakładać w paypal jest numer iban 28 znakow a numer rachunku jest 22 znaków w tym problem prosił bym o pomoc tutaj lub na pw bo chce zweryfikować paypala


RE: Weryfikacja paypal - Majka - 11-07-2013 18:56

PL na początek daj + cały numer bankowy
Numer rachunku bankowego to 26 cyfr


RE: Weryfikacja paypal - thc19905 - 11-07-2013 19:01

Aha dzięki za pomoc Smile


RE: Weryfikacja paypal - przemmyslaw - 12-07-2013 12:01

Ja zweryfikowałem konto PayPal poprzez rachunek bankowy. Po kilku dniach przyszły małe kwoty (0,12 zł i 0,08 zł).
Proszę pamiętać również o tym, że po weryfikacji konta dobrze jest usunąć limity transakcji. Z tego co pamiętam limity te wynoszą 10.000 zł w ciągu roku. Nie jest to zbyt duża kwota jak na rok...
Ściągnięcie limitów odbywa się poprzez wysłanie skanów dowodu osobistego (bądź prawa jazdy) i dodatkowego dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania - ja wysłałem rachunek za kablówkę.
Usunięcie limitów trwa około tygodnia..


RE: Weryfikacja paypal - allo2 - 29-12-2013 23:38

mam ograniczenia na paypalu, nie mogę zrobić nawet przelewu za 1zł. w ciągu kilku dni mają mi pobrać z konta te 6,5pln, aby potwierdzić, ale w opisie podana jest też stos innych rzeczy, jakieś skany itp. Muszę to też wysyłać?


[Obrazek: xxx.jpg]


RE: Weryfikacja paypal - persik06 - 04-01-2014 13:40

Polecam zweryfikować przez konto bankowe mniej strachu, ale trochę czekania jestTongue


RE: Weryfikacja paypal - fato - 04-01-2014 14:15

jak zwiększasz limit wypełniasz wymagane pola i przesylasz skan dowodu z 2 stron, moja weryfikacja ok 2 dni roboczych, zawsze można do nich napisac w miarę szybko odpisują


RE: Weryfikacja paypal - lenrok - 30-01-2014 10:53

no tak techniczny