Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plus500 zmiana na lepsze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Plus500 zmiana na lepsze (/Temat-Plus500-zmiana-na-lepsze-69265)

Strony: 1 2


Plus500 zmiana na lepsze - luidor - 12-05-2013 11:53

Witam Bardzo chciałbym poznać wasze opinie na temat brokera Plus500 i jego programu partnerskiego. Mam bowiem poradnik który chcę zaktualizować i wasze opinie będą dla mnie cenne.


RE: Plus500 zmiana na lepsze - stiff - 12-05-2013 16:12

Uważam, ze program partnerski PLus500 jest najlepszym programem z pośród brokerów. Daje nam na prawde dobre warunki i jeśli chcesz skupić sie tylko na promowaniu platformy to na prawde warto. Schody zaczynaja sie jesli chodzi o samego brokera, inwestowanie w plus500 mimo ladnego oprogramowania, nie moze konkurowac z innymi brokerami. Czesto podczas inwestycji sa duze opoznienia, duże spready, duzym minusem jest tez wysokośc minimalnej wypłaty. Moim zdaniem broker średniej klasy i są duzo lepsze inicjatywy. Pozdrawiam


RE: Plus500 zmiana na lepsze - Yogii - 12-05-2013 20:20

sam działam w ich programie partnerskim i bardzo jestem zadowolony z ich ppSmile)


RE: Plus500 zmiana na lepsze - luidor - 13-05-2013 16:19

Miło się dowiedzieć, że Plus500 ma coś pozytywnego np program partnerski


RE: Plus500 zmiana na lepsze - 4expage - 20-06-2013 11:02

Plus 500 - no mam swoją opinię o nich. Czy na lepsze? Chyba nie


RE: Plus500 zmiana na lepsze - met - 07-07-2013 22:35

Mam pozytywną opinię o nich. Platforma jest prosta dobra dla początkujących użytkowników. Przy bardziej złożonej platformie, często po angielsku taki użytkownik może mieć problem. Myślę, że błędne opinie powstały, bo ludzie nie wiedzieli, że przez określony czas można wykorzystać bonus. Później on znika.


RE: Plus500 zmiana na lepsze - ingro85 - 04-08-2013 21:29

ajak z wyplłatami bo słyszałem ze niepłacili


RE: Plus500 zmiana na lepsze - Yogii - 04-08-2013 21:36

jesli chodzi o ich pp to bezproblemowo otrzymuje kase


RE: Plus500 zmiana na lepsze - luidor - 06-08-2013 13:40

Tak słyszałem taką opinię nawet do nich pisałem w tej sprawie i można zarobioną w ich PP kasę przelać bezpośrednio na konto Plus500 lub na podane przez z nas. Natomiast jak ma się sprawa z ich kontem forex bo jak wiem były kiedyś problemy z wypłatą środków i dodatkowo stosowali jakieś nieczyste zagrania zamykając zbyt zyskowne pozycje, tłumacząc później zdezorientowanym inwestorom problemami technicznymi lub zerwanym połączeniem. Jak to ma ta sprawa dzisiaj?


RE: Plus500 zmiana na lepsze - MaLiN - 14-08-2013 17:15

(06-08-2013 13:40)luidor napisał(a):  Natomiast jak ma się sprawa z ich kontem forex bo jak wiem były kiedyś problemy z wypłatą środków i dodatkowo stosowali jakieś nieczyste zagrania zamykając zbyt zyskowne pozycje, tłumacząc później zdezorientowanym inwestorom problemami technicznymi lub zerwanym połączeniem. Jak to ma ta sprawa dzisiaj?


To było kiedyś. Sam grając na Plus 500 nie miałem żadnych problemów z wypłacalnością, ani znajomi nie mówili, że są jakieś utrudnienia z płatnościami. Ta platforma rozwija się na lepsze - nawet mają bonus 75zł Big Grin