Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - AdrYan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - AdrYan (/Temat-Dziennik-Pracy-AdrYan-69260)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - kazik0o - 30-05-2013 20:27

@up dokładnie, okryłeś sie wstydem i hańbą przed społecznością FC Jerk2 myśle ze powinieneś kontynuować tylko że z kontem u konkurencji 4


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 30-05-2013 20:58

(30-05-2013 20:07)kazik0o napisał(a):  AdrYan12 fajnie by było jak znów byś zaczął pisać taki "dziennik" tyle że tym razem w dziale "Dyskusja o Uploadzie" ponieważ z pewnością zaciekawiłeś tym dziennikiem kilka osób i chcieli by go oni dalej czytać a w tym ww dziale myślę że będzie go sporo osób czytało, co prawda zaczął już tam podobny temat sedor (czy jakoś tak Tongue) ale również chciałbym poczytać takie cóś osoby świeżej w PPALol. Sam zacząłem w tym swoich sił ale brak chęci i czasu nie pozwala mi teraz na dalsze działanie a taki dziennik drugiej osoby bardzo mobilizuje. Także przemyśl moją krótką wypowiedz i daj znać co uczynisz

Oczywiście, że Cię nie zawiodę! W tej chwili jestem w 100% pewny w swoim wyborze, więc w najbliższym czasie w dziale "Dyskusja o Uploadzie" znajdzie się kontynuacja tego dziennika.


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - szybkikwit - 31-05-2013 00:36

Powodzenia w zarobieniu grubego hajsu na AC Big Grin

ps. to nie jest ironia !


Dziennik Pracy - AdrYan - Magnus - 31-05-2013 10:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.