Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - AdrYan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - AdrYan (/Temat-Dziennik-Pracy-AdrYan-69260)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 30-05-2013 16:46

Nie poddałem się tylko manatki pewnie przeniosę na AC. Strasznie kusi, ale nie jestem pewien. Dziennik pracy zacznę od nowa, ponieważ myślę nad przeniesieniem się na Astro.


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - sedor - 30-05-2013 16:54

myślałem, że nikt wcześniej na zc nie założył przede mną takiego tematu, a tu proszę Wink

wytrwałości życzę i zapraszam do mojego tematu Wink


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - makingmoney - 30-05-2013 16:58

Bo ktoś powiedział Ci, że tam większe zarobki?
Racja, przy odrobinie szczęścia zamiast 24,43$ miałbyś tam całe 25$ Smile

"łeee na FC tylko 24$, idę na AC tam będzie pewnie 200$"

Najpierw zacznij zarabiać większe sumy i zdobądź doświadczenie a potem myśl gdzie będzie Ci lepiej, bo z takim podejściem to po tygodniu z tego AC znowu przeniesiesz się na coś innego.


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 30-05-2013 17:02

(30-05-2013 16:58)makingmoney napisał(a):  Bo ktoś powiedział Ci, że tam większe zarobki?
Racja, przy odrobinie szczęścia zamiast 24,43$ miałbyś tam całe 25$ Smile

"łeee na FC tylko 24$, idę na AC tam będzie pewnie 200$"

Najpierw zacznij zarabiać większe sumy i zdobądź doświadczenie a potem myśl gdzie będzie Ci lepiej, bo z takim podejściem to po tygodniu z tego AC znowu przeniesiesz się na coś innego.

święta racja... kumpel przez długi czas mnie namawiał, że tam o wiele większe stawki itd.
Ale muszę to przemyśleć na poważnie czy zostać przy FC czy też przenosić się na AC...


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - MartinS - 30-05-2013 17:09

Czy jesteś na FC czy na AC czy na czymkolwiek innym to i tak gówno zarobisz z takim podejściem. Z AC pójdziesz na ShareBay bo Ci zaproponują 150% stawki i mega elo pro szybkie wypłaty po czym stwierdzisz, że przez to przenoszenie zaniedbałeś swoje strony/blogi i już nic nie zarabiasz.
Myślałem, że Twój 'dziennik pracy' to będzie coś innowacyjnego i motywującego dla 'młodych earnerów', którzy nie wierzą, że na PPA można zarobić wykonując podstawowe czynności, po czym nie zarobiłeś nic, olałeś sprawę i nagle zmieniasz serwis.


Wg. mnie temat do zamknięcia.


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - Maximus12 - 30-05-2013 17:55

jestem tego samego zdania co @up
Myślałem, że ... a szkoda gadać.


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - sedor - 30-05-2013 18:26

nie będę rzucał cytatami, ale jak czytam te brednie osób wyżej to nie wiem czy mam płakać, czy cisnąć bekę. Niech chłopak robi co chce, jego sprawa gdzie będzie zarabiał, a na pewno nie wam to oceniać.

Maximus, chłopcze, pierw zarób pierwsze 100$ w życiu a potem rzucaj radami na lewo i prawo, ok? Smile teksty typu "szkoda gadać" są na prawdę tutaj zbędne.

Makingmoney- porównaj sobie stawki obu serwisów, potem przemyśl sprawę i będziesz wiedział, który serwis jest lepszy dla świeżo upieczonego earnera.

facepalm


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 30-05-2013 18:29

Przepraszam Tych, których zawiodłem, ale z pewnych powodów przechodzę na konkurencyjny serwis.

Wiem, że niepotrzebnie zakładałem ten temat, zanim tak na prawdę pomyślałem: "co dla mnie może być lepsze?"

Także PRZEPRASZAM. smutny

TEMAT DO USUNIĘCIA... :/



RE: Dziennik Pracy - AdrYan - kazik0o - 30-05-2013 20:07

AdrYan12 fajnie by było jak znów byś zaczął pisać taki "dziennik" tyle że tym razem w dziale "Dyskusja o Uploadzie" ponieważ z pewnością zaciekawiłeś tym dziennikiem kilka osób i chcieli by go oni dalej czytać a w tym ww dziale myślę że będzie go sporo osób czytało, co prawda zaczął już tam podobny temat sedor (czy jakoś tak Tongue) ale również chciałbym poczytać takie cóś osoby świeżej w PPALol. Sam zacząłem w tym swoich sił ale brak chęci i czasu nie pozwala mi teraz na dalsze działanie a taki dziennik drugiej osoby bardzo mobilizuje. Także przemyśl moją krótką wypowiedz i daj znać co uczynisz


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - makingmoney - 30-05-2013 20:16

(30-05-2013 18:29)AdrYan12 napisał(a):  Przepraszam Tych, których zawiodłem, ale z pewnych powodów przechodzę na konkurencyjny serwis.

Wiem, że niepotrzebnie zakładałem ten temat, zanim tak na prawdę pomyślałem: "co dla mnie może być lepsze?"

Także PRZEPRASZAM. smutny

TEMAT DO USUNIĘCIA... :/

Nic się nie stało. Nie zawiodłeś nas, bo nie jesteśmy Twoimi rodzicami Smile
Ale jak ktoś już się bierze do roboty tak bardzo oficjalnie, że zakłada temat w którym deklaruje się, że będzie blablabla to głupio tak rezygnować po kilku dniach podczas, gdy świat FC patrzy Big Grin