Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - AdrYan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - AdrYan (/Temat-Dziennik-Pracy-AdrYan-69260)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 14-05-2013 17:57

Panie Admin. Gdyby Pan nie poznał, to ja jestem w tych sprawach zielony... nigdy z tym nie miałem do czynienia, więc się nie dziwcie...
Dobrze, teraz mam kolejne ale... podczas kopiowania postów wyłącza mi całego tego WP Scraper'a...


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - djram - 15-05-2013 06:17

zainstaluj framework 4.0 albo 4.5 moze pomoze


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 15-05-2013 20:20

Dzień 4: Jak dotychczas to był najbardziej leniwy okres czasu. Z WP Scraper'em mam pewne problemy, ale już jutro powinienem je rozwiązać. Zastanawiam się nad stroną pod różne transmisję online. Mam zamiar wystartować z tym jak ogarnę w 100% bloga. Na jeszcze dalszą przyszłość mam w planach kolejną stronę, pod stronę Polską, ponieważ ta nisza nigdy nie upadnie. Smile Nadchodzący weekend będzie męczarnią jak dla mnie. Postawiłem sobie za cel ogarnięcie bloga, żeby w przyszłym tygodniu wpadło przynajmniej z 3 pobrania. Jeżeli to mi się nie uda to będę musiał sobie wymyślić karę. pokerface

Dzisiejszy zarobek:
$2.29 Huh


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - KisuShite - 15-05-2013 20:41

Nie bądź dla siebie taki surowy - nagradzaj się za małe sukcesy, a nie karaj za porażki ;D
Znajomi, którzy nie wierzyli, że można zarabiać w ten sposób po zobaczeniu pieniążków na koncie w końcu uwierzyli i chcą żebym im pomogła zacząć - to dopiero wyzwanie biorąc pod uwagę fakt, że szczytem możliwości co niektórych jest założenie meila i zalogowanie się na fejsa. Więc i przede mną trudne zadanie ^^


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - Kamilov - 16-05-2013 08:35

@Adryan Fajnie, że stawiasz sobie cele, na pewno w jakiś sposób Cię to motywuje. Grunt, że działasz. "Najważniejsze to pozostać w grze(...)"

@Kisu Miałem podobnie, próbowałem wytłumaczyć znajomym podstawy, gdyż sam znam jedynie podstawy (chodziło o ogólny zarys procesu PPA i poszczególnych sekcji z tym związanych). Po setnym pytaniu typu : "ale kiedy będziemy zarabiać tak z 2/3/5/10 tysięcy?" zrezygnowałem. Gratuluję jednak zaangażowania ;d


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - TastemanPL - 16-05-2013 15:25

Ej no chłopie ja miesiąc mule i 0


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 16-05-2013 20:49

Dzień 5: Wreszcie się wziąłem za robotę! Twórca WP Scraper'a pomógł mi ogarnąć program i prawie wszystko działa!! Skopiowałem 50 postów i już 3 wejścia zostały nabite! Muszę jeszcze SEO ogarnąć na tych postach, ponieważ są bez tagów, tylko same posty. Wykupiłem "LiveStream Site" za 5$. Myślę, że w nadchodzącym czasie zacznę z tego korzystać. Smile

Dzisiejszy wynik:
$0.00


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - IDIS - 17-05-2013 13:27

AdrYan12 Ile czasu dziennie poświęcasz na to wszystko?


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 17-05-2013 15:33

Zależy czy mi się chce robić. Pracuje nad tym przynajmniej godzinę dziennie, ale w weekendy będzie to o wiele więcej czasu.


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 19-05-2013 09:15


Dzień 5:
Problemy z internetem.

Wynik: $0.00


Dzień 6:
Problemy z internetem.

Wynik: $0.00