Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - AdrYan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - AdrYan (/Temat-Dziennik-Pracy-AdrYan-69260)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - Kraxoo - 13-05-2013 19:53

Może i mnie zmotywujesz do porządnej roboty w końcu Big Grin


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 13-05-2013 19:54

(13-05-2013 19:53)Kraxoo napisał(a):  Może i mnie zmotywujesz do porządnej roboty w końcu Big Grin

Postaram się. Chcę pokazać Wam, że nawet największy leń może coś osiągnąć w PPA. Lol


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - szybkikwit - 13-05-2013 20:29

Powodzenia Wink Ale ten WP Scraper nie podoba mi się Big Grin Jak to tak kraść kropa w krope ludziom Posty TongueTongue


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 13-05-2013 20:35

(13-05-2013 20:29)szybkikwit napisał(a):  Powodzenia Wink Ale ten WP Scraper nie podoba mi się Big Grin Jak to tak kraść kropa w krope ludziom Posty TongueTongue
Dzięki. Ale mi się tam podoba ten WP Scraper. Pamiętaj, że całego posta nie będę kopiował... przecież trzeba swoje linki powklejać Jerk2


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - szybkikwit - 13-05-2013 20:47

No wiem wiem haha xD programik daje duze możliwości ale byłbyś zadowolony jak ktoś by CI zwinął posty Big Grin Tongue


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - Jacuss - 14-05-2013 00:15

Z tym WP Scraperem to porażka powiem Ci, bo znam alterantywę która pozwala osiągnąc to samo i jest za darmo ;-)


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - Davi - 14-05-2013 01:43

Gratulacje pierwszych pobrań i jedziesz dalej Wink


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 14-05-2013 17:45

DZIEŃ 3: Dzisiaj ogólnie LIPA. Próbowałem ogarnąć tego WP Scraper'a, ale nic nie wyszło. Próbowałem się z kontaktować z twórcą programu, ale też NIC... Przez ten program tracę cierpliwość i staję się jeszcze bardziej zdenerwowany. Jestem taki głupi, że nawet nie ogarniam tych danych:
[Obrazek: spvjku.jpg]
Może mi ktoś z tym pomóc?

Dzisiejszy wynik:
$0.00 pokerface


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - Maximus12 - 14-05-2013 17:51

Podaj w tym programie dane do bazy MySQL, które podałeś pod WP. (bazę tworzyłeś w DriectAdmin tam były wszystkie dane)


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - Admin - 14-05-2013 17:55

(14-05-2013 17:45)AdrYan12 napisał(a):  DZIEŃ 3: Dzisiaj ogólnie LIPA. Próbowałem ogarnąć tego WP Scraper'a, ale nic nie wyszło. Próbowałem się z kontaktować z twórcą programu, ale też NIC... Przez ten program tracę cierpliwość i staję się jeszcze bardziej zdenerwowany. Jestem taki głupi, że nawet nie ogarniam tych danych:
[Obrazek: spvjku.jpg]
Może mi ktoś z tym pomóc?

Dzisiejszy wynik:
$0.00 pokerface
Jak nie wiesz tak prostych rzeczy to nie dziwie się że nic nie zarabiasz...

w pierwszej linice wpisujesz nazwe hosta/ip serwera
w drugiej nazwe bazy danych
w trzeciej login do bazy danych
w czwartej haslo do bazy danych
w trzeciej login