Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - AdrYan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - AdrYan (/Temat-Dziennik-Pracy-AdrYan-69260)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 12-05-2013 10:47

Siema!
Jest dzień 12 Maja 2013.
Mam zamiar wziąć się za pracę, lecz jestem bardzo leniwy. Ten dzienniczek to będzie taka motywacją, żebym tak szybko tego nie skończył.
Moim początkowym celem jest zdobycie w Czerwcu przynajmniej 50$. Przez najbliższe 19 dni będę codziennie pracował nad postawionym celem.
Jak dotychczas posiadam 2 blogi. Na jednym z nich będę nie czysto się promował oraz kopiował posty z innych blogów, a na tym drugim będę pisał własne posty i będę się starał czysto go pozycjonować.
Moim mentorem jest Leniwiec.

DZIEŃ 1:

Właśnie wykupiłem WP Scraper'a za 30$. Nadal czekam, aż mój blog prawidłowo przeniesie się na inny hosting. Teraz to tylko czekać, aż twórca programu WP Scraper wyśle mi potrzebny klucz do aktywacji. Jeżeli dzisiaj będę miał dostęp do programu to pod wieczór zdam Wam raporty, ponieważ teraz wieje nudą.

Dzisiejszy wynik:
[Obrazek: erd8dy.jpg]

DZIEŃ 2:
Wróciłem ze szkoły i pierwsze co zrobiłem to oczywiście obiadek, kawka i przed komputer. Zacząłem pracować nad blogiem, z którym miałem problemy. Przez przypadek usunąłem wszystkie dane drugiego bloga, ale jakoś udało się je odzyskać. Właśnie w tej chwili wgrywam WordPress'a i od razu biorę się za PLUGINY oraz wstawianie postów z WP Scraper'a (pilnować swoje blogi 1). Zastanawiam się, czy opłaca się dodać backlinki do bloga za wklejenie ich bannera na swoją stronę... zastanawiam się czy to przyniesie jakieś rezultaty. Zamierzam jeszcze popracować ze znajomym nad niszą, którą każdy zna. Ta nisza jest stara, ale nadal jara. Zawsze można wycisnąć te jedno pobranie dziennie. Ten blog jest ustawiony na tym, że na chama chcę go pozycjonować i nie chcę jak dotychczas na niego pieniędzy wydawać, ponieważ wg. mnie na początek nie opłaca się wykupywać backlinków, ani dodawać bloga do katalogów. O cholerka bym zapomniał jeszcze dzisiaj trzeba wykupić ukrywanie danych w whois.
Pod wieczór będzie może jeszcze jedna aktualizacja.
Dzisiejszy wynik: $0.00


DZIEŃ 3: Dzisiaj ogólnie LIPA. Próbowałem ogarnąć tego WP Scraper'a, ale nic nie wyszło. Próbowałem się z kontaktować z twórcą programu, ale też NIC... Przez ten program tracę cierpliwość i staję się jeszcze bardziej zdenerwowany.
Dzisiejszy wynik: $0.00 pokerface


Dzień 4: Jak dotychczas to był najbardziej leniwy okres czasu. Z WP Scraper'em mam pewne problemy, ale już jutro powinienem je rozwiązać. Zastanawiam się nad stroną pod różne transmisję online. Mam zamiar wystartować z tym jak ogarnę w 100% bloga. Na jeszcze dalszą przyszłość mam w planach kolejną stronę, pod stronę Polską, ponieważ ta nisza nigdy nie upadnie. Smile Nadchodzący weekend będzie męczarnią jak dla mnie. Postawiłem sobie za cel ogarnięcie bloga, żeby w przyszłym tygodniu wpadło przynajmniej z 3 pobrania. Jeżeli to mi się nie uda to będę musiał sobie wymyślić karę. pokerface

Dzisiejszy wynik:
$2.29 Huh

Dzień 5:
Problemy z internetem.

Wynik: $0.00


Dzień 6:
Problemy z internetem.

Wynik: $0.00


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - Klin - 12-05-2013 13:49

Powodzenia życzę, wytrwałości


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - Believe - 12-05-2013 13:52

Powodzenia, ale jeśli musisz tworzyć taki temat to serio kiepsko z Tobą Tongue

Początki zawsze są trudne.


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - FireMedia - 12-05-2013 14:35

Believe, takie coś po prostu dodaje motywacji do działania Smile Adryan trzymamy kciuki!


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - miniek9090 - 12-05-2013 14:44

Chyba pierwszy takowy temat w ZC (teraz ZP) . Życzę Ci powodzenia i jak najwiekszych zysków Smile


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - KisuShite - 13-05-2013 15:57

Powodzenia i wytrwałości Wink
Sama prowadzę coś jakby dziennik pracy - tyle, że tradycyjnie, na papierze. Fajnie widać efekty i łatwo wyznaczać sobie kolejne cele.


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 13-05-2013 16:24

DZIEŃ 2:
Wróciłem ze szkoły i pierwsze co zrobiłem to oczywiście obiadek, kawka i przed komputer. Zacząłem pracować nad blogiem, z którym miałem problemy. Przez przypadek usunąłem wszystkie dane drugiego bloga, ale jakoś udało się je odzyskać. Właśnie w tej chwili wgrywam WordPress'a i od razu biorę się za PLUGINY oraz wstawianie postów z WP Scraper'a (pilnować swoje blogi Jerk2). Zastanawiam się, czy opłaca się dodać backlinki do bloga za wklejenie ich bannera na swoją stronę... zastanawiam się czy to przyniesie jakieś rezultaty. Zamierzam jeszcze popracować ze znajomym nad niszą, którą każdy zna. Ta nisza jest stara, ale nadal jara. Zawsze można wycisnąć te jedno pobranie dziennie. Ten blog jest ustawiony na tym, że na chama chcę go pozycjonować i nie chcę jak dotychczas na niego pieniędzy wydawać, ponieważ wg. mnie na początek nie opłaca się wykupywać backlinków, ani dodawać bloga do katalogów. O cholerka bym zapomniał jeszcze dzisiaj trzeba wykupić ukrywanie danych w whois.
Pod wieczór będzie może jeszcze jedna aktualizacja.

Dzisiejszy zarobek: $0.00



RE: Dziennik Pracy - AdrYan - BabyBuns - 13-05-2013 16:42

Zamiast pisać w tym temacie, załóż swojego bloga xD


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - AdrYan12 - 13-05-2013 16:51

oj tam, tutaj większa publika Jerk


RE: Dziennik Pracy - AdrYan - As7 - 13-05-2013 17:28

Moim zdaniem dobry pomysł Wink Tylko się nie zniechęcaj Big Grin