Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oddam Shella z Windowsem 500GB - upload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Oddam Shella z Windowsem 500GB - upload (/Temat-Oddam-Shella-z-Windowsem-500GB-upload-69246)



Oddam Shella z Windowsem 500GB - upload - miki666643 - 11-05-2013 21:47

Witam. Jak w temacie mam do oddania/wydzierżawienia server do uploadu Windowsem - łączenie z serverem polgka na podaniu adresu IP i hasła przez systemowy program,
wymagany windows na swoim komputerze który ma aplikacje od microsoftu "Podłączenie Pulpitu Zdalnego"

Jest na nim:
- łącze 100/100 max wysylania 12mb/s i pobierania również
- pojemność 500GB
- chomikbox
- filezilla
- googlechrome
- jdownloader + Dowolne konta premium
- zoom uploader
- ftp rush
- winrar
- mkvtoolnix - do kodowania filmow
- SMPlaer - do robienia screenów z filmów
- total commander
- media info do robienia danych technicznych z video
- ccleaner
- utorrent



Na serverze można zainstalować co się chce. Można na nim wszystko zrobić - system zam zoptymalizowalem - przyspieszylem.

Tym serverem mozna zrobic wszystko wysylac torrenty jak i uploadowac na wszystkie servery typu rapidgator, catshare, egofiles..

No to tyle co chodzi o serwer.

Jedyne koszty miesięcznego utrzymania trzeba zapłacić firmie OVH kimsufi 50zł / miesiąc

czas wygasniecia servera 15 maj / dzierżawisz ile chcesz z warunkiem miesięcznego opłacania + pomoc z mojej strony ze sprawami uploadingu i spraw technicznych

Ile ja chcę za server?
Chcę mieć pewność że trafia w dobre ręce / jestem otwarty na każde propozycje

Dlaczego ja rezygnuje z uploadu?
Ponieważ nie mam czasu..


Pozdrawiam.


RE: Oddam Shella z Windowsem 500GB - upload - Gittech - 11-05-2013 23:09

Jak za darmo to jestem zainteresowany


RE: Oddam Shella z Windowsem 500GB - upload - Spamer-pl - 12-05-2013 09:27

czas wygasniecia servera 15 maj dzis mamy 12 maja tak że za darmo to raczej nie jest


RE: Oddam Shella z Windowsem 500GB - upload - Czaplinek - 13-05-2013 07:20

Jeżeli nadal aktualne to byłbym zainteresowany.


Oddam Shella z Windowsem 500GB - upload - surfer0700 - 26-06-2013 20:22

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.