Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA (/Temat-I-tak-zle-i-tak-nie-dobrze-problem-z-PPA-69208)

Strony: 1 2


I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - Komet - 11-05-2013 13:18

Na poczatku na swoim blogu tworzylem hacki i generatory w VB i robilem skriny, potem dawalem to na bloga, z wlasnymi opisami itd. Potem bylo tego malo, zaczalem tez troche podbierac od innych, jednak nadal liczba wyswietlen bloga pozostawala znikoma, a pare pobran wpadlo dopiero kiedy zaczalem spamowac na fejsbuku. Mentor poradzil mi zebym zaczal tworzyc filmiki na yt i pokazywal jak dziala generator itd. Wiec wzialem to do siebie i wczoraj stworzylem generator - dobrze wygladajacy, nie jakis 1 Button i 2 textboxy, tylko taki wizualnie zadowalajacy. Do tego nagralem film jak go uzywam, - loguje sie na konto, mam zero punktow, potem uzywam generatora, odswiezam stronke i nagle pojawiaja sie punkty - wszystko w czasie rzeczywistym, nie jakies skriny, dlatego wideo wyglada na prawde wiarygodnie. Dodalem je juz 2 razy - 2 razy sflagowane. Kilka godzin na yt i dostaje komunikat ze zostalo zdjete. Nie byla to jakas oblegana nisza, tylko co wprawdzie jest, ale nie w takich hurtowych ilosciach, jakbym wrzucal jakis Farmville Hack to bym sie spodziewal ze taka konkurencja to mi w moment sflaguja.Szczerze to nie wiem co mam robic, bo na poczatku robilem to mniej starannie - na blogu, nie bylo tak wiarygodnie jak mialem same skriny, teraz zaczalem tworzyc od poczatku hacki i nagrywac - troche wiecej czasu schodzi, ale jest o niebo lepszy efekt wiec warto, tylko jak mi kazdy filmik po 2-4h ma byc zdejmowany to nie wiem jak ja mam sie do tego zabrac4

jak sobie z tym radzicie ? Myslalem zeby moze dodawac filmik w jakims wlasnym odtwarzaczu na strone, tylko nie wiem jak mam z nim trafic doszerszego grona wtedy, na yt jest masa ludzi i duzo latwiej do nich dotrzec i potem skierowac na stronke


RE: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - CreepyUploader - 11-05-2013 13:23

Najlepsza opcja, zrezygnuj z youtube - zacznij promować bloga, nisze. Katalogować, backlinki itp i czekaj na efekty. Ja zrezygnowałem z youtube, za dużo za przeproszeniem pierd******. Wypromować itp bardzo dużo na poczatku pracy ale potem kasa sama będzie leciała Smile


RE: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - Komet - 11-05-2013 13:28

ale dzieki filmom zyskuje duzo wieksza wiarygodnosc i troche dodatkowej publiki


RE: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - CreepyUploader - 11-05-2013 13:32

No tak, ale filmiki zaraz Ci oflagują itp. Jak zyskasz pozycję na google to już Ci to prędko nie zniknie ;-) Niby trzeba czekać na efekty ale naprawdę warto. Potem Ci sama kasa wlatuje w rączki ;]


RE: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - Sp00n - 11-05-2013 13:42

Mi się filmy trzymają, można podejrzewać konkurencję, rób to samo flaguj innym. Ale mi się wydaję, że lepszy jest blog i warto go wypromować.


RE: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - Kamilov - 11-05-2013 19:00

Mimo, że moje doświadczenie w PPA jest znikome to mogę Ci powiedzieć że YT jest dobre na chwilę, póki oczywiście nie zostanie zdjęty.
Dobrze wypozycjonowany i wypromowany blog to pewniak w PPA, nie musisz się martwić, że ktoś ci oflaguje jak to bywa na YT.
Sam miałem z tym ogromny problem dlatego teraz edukuję się w promocji i pozycjonowaniu, ot co.


RE: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - gelmen - 11-05-2013 19:08

To jak już tak chcesz robić filmiki, to na blogu dodawaj filmiki do opisu np. na Vimeo. Wink


RE: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - patryk0407 - 11-05-2013 19:31

Oczyść PW bo chcę do Cb napisać a nie moge ;/
Bo mam sprawe Smile


RE: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - Gamekiller - 11-05-2013 19:32

Możecie mi opisać jak katalogować za free bo na google jest za kase jakies katalogowanie Smile
@Komet
Napisz mi na pw lub gg 542925 a pomoge ci z tym Smile


RE: I tak zle, i tak nie dobrze - problem z PPA - gelmen - 11-05-2013 19:32

@patryk0407
Do kogo się zwracasz w tym momencie ? Big Grin