Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ (/Temat-Domena-ZARABIAM-na-SPRZEDAZ-69188)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - Admin - 11-05-2013 08:41

Witajcie!

Chciałem Was bardzo przeprosić, jednak z uwagi na sytuację rodzinną jestem zmuszony sprzedać forum i wystawić je na licytacji internetowej, która prawdopodobnie odbędzie się w serwisie allegro.pl .... UndecidedUndecided


Serio? Uwierzyliście? Jeśli czytacie tego posta to znaczy że udało mi się przyciągnąć Waszą uwagę Smile Przez te kilka lat zarabiam.com stało się najbardziej popularnym forum dotyczącym zarabiania w sieci, co prawda końcówka Naszej domeny nie była ani atutem, ani Naszym marzeniem, jednakże z uwagi na wysokie koszta nie byliśmy w stanie pozwolić sobie na zakup domeny z końcówką .pl która była niemal 10x droższa od .com


Minęły lata, zarobki z sieci wzrosły każdemu bywalcowi Smile Mój matematyczny projekt pozwolił mi wygenerować dodatkowe dochody, dlatego tym razem wykonałem sporą inwestycję, która zabezpieczy Nasze forum przed ewentualnym nieetycznym ruchem konkurencji. Nowa domena zapewni również rozgłos i popularność, gdyż będzie znacznie łatwiejsza do zapamiętania dla osób które po raz pierwszy spotkały się z tematyką zarabiania.


Tak więc do rzeczy - staliśmy się posiadaczami domeny: ZARABIAM.PL wraz ze wszystkimi kosztami udało mi się zamknąć w niemal 5 cyfrowej kwocie. To jak wykorzystamy domenę jeszcze nie jest ustalone, wstępne rozmowy z ekipą forum były już prowadzone, prawdopodobnie nastąpi przekierowanie 301 z zarabiam.com na zarabiam.pl. Raz już taką migrację przeprowadzaliśmy za czasów lockerz. Jedno jest pewne, byłaby to ostatnia zmiana domeny. Nasze forum szybko rośnie w siłę, dlatego zmiana domeny na końcówkę .PL będzie poważnym krokiem do przodu, stali bywalce szybko przyzwyczają się do nowej nazwy, a nowym użytkownikom z pewnością bardziej zapadnie ta nazwa w głowach.


Domena początkowo była wyceniona na 22 tysiące złotych, jednakże sztuka negocjacji pozwoliła znacznie obniżyć tą cenę (negocjacje trwały rok Xpokerface).

[Obrazek: hchr.png]

[Obrazek: nxrc.png]

Mam nadzieję że osoby które mocno przywiązały się do obecnej nazwy nie będą rozczarowane, w końcu to tylko przyzwyczajenie, a klimat i ludzie wciąż będą Ci sami, jestem również przekonany,
że po kilku miesiącach, każdy stwierdzi że był to dobry krok w naprzód. Chciałbym również dodać że domena zarabiam.com, a dokładniej jej przekierowanie będzie cały czas aktywne i cały czas opłacane.



RE: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - dondoonsie - 11-05-2013 08:47

spoko ;D mi tam nie przeszkadza domena ;D może być taka lub taka ;p


RE: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - Satan - 11-05-2013 08:47

hahaha banan bananowiec kupuje domeny za 22 kawałki Big Grin

nie no propsik Big Grin teraz ZP zamiast ZC będzie ? XD


RE: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - LessiPL - 11-05-2013 08:47

Dostałem palpitacji serca, czytając o sprzedaży forum impreza Poważna inwestycja, ciesze się że los forum nie jest obojętny administratorowi tego forum. Nowa domena z pewnością jest bardziej prestiżowa Smile


RE: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - Macieqx - 11-05-2013 08:49

Można wiedzieć ile za nią dałeś ? Cool


RE: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - Skipi - 11-05-2013 08:50

No zdecydowanie zarabiam.pl będzie łatwiej zapamiętać, dobry krok Big Grin


RE: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - roniartur - 11-05-2013 08:51

Szkoda pieniędzy. Undecided


RE: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - Admin - 11-05-2013 08:53

(11-05-2013 08:51)roniartur napisał(a):  Szkoda pieniędzy. Undecided

Gdy zaczniesz zarabiać to zaczniesz inwestować Smile
Na dzień dzisiejszy widzę że to dla Ciebie temat obcy.
Kilka lat temu gdy miałem znikome podejście o zarabianiu, tez do tego tak podchodziłem.


RE: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - szczygielek - 11-05-2013 09:02

i like it Smile


RE: Domena ZARABIAM na SPRZEDAŻ - Madroxx - 11-05-2013 09:09

Nie strasz ludzi z rana Big Grin