Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! (/Temat-Turbopayplan-com-inwestycja-tylko-10-wyplaty-tylko-pomiedzy-uzytkownikami-69176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - solidny62 - 19-05-2013 23:23

TURBOPAYPLAN



WSZYSCY TYLKO KOPIUJĄ GŁÓWNE INFORMACJE Z PROGRAMU I WKLEJAJĄ TU. I CO ? MYŚLICIE ŻE TO ZAŁATWI SPRAWĘ?

DLACZEGO NIKT NIE PODA DOKŁADNEJ INSTRUKCJI JAK KROK PO KROKU TO WYKONAĆ. TAKIE ZACHOWANIA ŚWIADCZĄ O LENISTWIE I NIECHLUJNOŚCI NIEKTÓRYCH. Dlaczego nikt nie pokaże/napisze jak krok po kroku założyć tam konto? Co z tego że dokonałem zapisu/rejestracji na pierwszej stronie jak teraz nadal nie wiem co dalej.

PO ZAREJESTROWANIU NA NASTĘPNEJ STRONIE
TAKIE OKNO :
Edytuj swoje dane płatnicze | | Musisz mieć co najmniej 2 opcje płatności skierowań można zapłacić



POD SPODEM MAM OKNA:

Paypal email: (opcja) [okno z prawej sttrony] NIE WIEM CO TU WPISAĆ mam tylko konto w jednym procesorze którym jest Payza więc co mam

tu wpisać?



Email Payza: [okno z prawej strony] NIE WIEM CO TU WPISAĆ



Solidtrustpay Nazwa użytkownika: TO WIEM



Kod zabezpieczający: TO WIEM





Czy jest ktoś kto mógł by mi pomóc co dalej? moje namiary : azer . land . aden @ wp . pl


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Arrekin - 20-05-2013 08:34

(19-05-2013 23:23)solidny62 napisał(a):  TURBOPAYPLAN



WSZYSCY TYLKO KOPIUJĄ GŁÓWNE INFORMACJE Z PROGRAMU I WKLEJAJĄ TU. I CO ? MYŚLICIE ŻE TO ZAŁATWI SPRAWĘ?

DLACZEGO NIKT NIE PODA DOKŁADNEJ INSTRUKCJI JAK KROK PO KROKU TO WYKONAĆ. TAKIE ZACHOWANIA ŚWIADCZĄ O LENISTWIE I NIECHLUJNOŚCI NIEKTÓRYCH. Dlaczego nikt nie pokaże/napisze jak krok po kroku założyć tam konto? Co z tego że dokonałem zapisu/rejestracji na pierwszej stronie jak teraz nadal nie wiem co dalej.

PO ZAREJESTROWANIU NA NASTĘPNEJ STRONIE
TAKIE OKNO :
Edytuj swoje dane płatnicze | | Musisz mieć co najmniej 2 opcje płatności skierowań można zapłacić



POD SPODEM MAM OKNA:

Paypal email: (opcja) [okno z prawej sttrony] NIE WIEM CO TU WPISAĆ mam tylko konto w jednym procesorze którym jest Payza więc co mam

tu wpisać?



Email Payza: [okno z prawej strony] NIE WIEM CO TU WPISAĆ



Solidtrustpay Nazwa użytkownika: TO WIEM



Kod zabezpieczający: TO WIEM





Czy jest ktoś kto mógł by mi pomóc co dalej? moje namiary : azer . land . aden @ wp . pl

jak nie masz paypala to co chesz wpisywac? zostaw puste. Z tym że conajmniej dwie rubryki muszą być uzupełnione.

Payza email? czego tu nie rozumiesz? dość oczywiste że masz podać email na jaki masz zarejestrowane konto w payzie

Nikt o takich rzeczach nie pisze bo to dość oczywiste, wystarczy czytać ze zrozumieniem, nie ma znaczenia jak doświadczony jesteś w tego typu serwisach.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - seicento - 20-05-2013 08:37

Cytując klasyka to jest "oczywista oczywistość" Smile


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - seicento - 20-05-2013 10:01

Właśnie zrobili czystki w mojej matrycy.
Usunęli maruderów.
Dzięki temu zwolniły się miejsca dla osób chcących zarabiać.
Zapraszam do rejestracji.
Link poniżej.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - zila - 21-05-2013 13:51

solidny62 napisz do mnie na PW to podam Ci adres strony na której krok po kroku jest opis rejestracji.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Gotrekus - 22-05-2013 19:04

Trzeba samemu też działac a nie czekac az ktos spadnie z górySmile


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - HAUKA - 29-05-2013 06:24

Czy ktoś z Was ma jakąś fajną grupę i jest gotów wytłumaczyć mi parę kwestii w zamian za rejestrację w tej grupie?


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Kliko - 29-05-2013 10:47

Czy konto paypal musi być zweryfikowane, aby wysyłać płatności? Odbierać mogę, bo sprawdzałem. Poleca ktoś jakąś silną grupę?


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - zila - 29-05-2013 11:37

HAUKA - jakie informacje Cię interesują?


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - kucharek1975 - 30-05-2013 12:59

ogolnie dobry program, tylko ze nie trzeba referali do niego zapraszac to troche naciagane, no bo jak zarobisz, a na "spadochroniarzy" nie ma co czekać, bo najczesciej blokuja tylko matryce