Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! (/Temat-Turbopayplan-com-inwestycja-tylko-10-wyplaty-tylko-pomiedzy-uzytkownikami-69176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Turbopayplan.com - marcel_kk - 13-05-2013 18:57

(13-05-2013 18:31)Karas09 napisał(a):  Właśnie tego nie rozumiem skoro ma te 20$ to czemu nie przeleje tych 10? Chyba, że jak zarobi te 20$ to da a teraz nie ma ani grosza.

A co tu do zrozumienia ? Szuka jelenia co za niego założy 10$,
jak dostanie kase za poleconego na PP to zniknie i będzie się cieszył łatwą kasą.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - zila - 13-05-2013 19:26

Nie mam 20$, chodzi o to, aby ktoś mnie teraz wprowadził, a w podziękowaniu za pomoc, gdy uzbieram 20$ przekażę je osobie która mnie wprowadziła.

--
edit:
pewna osoba mnie już wprowadziła - dziękuję.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - pandorinium - 13-05-2013 19:31

A jak bedziesz zbieral 10 lat? Smile Wiesz nie ma nikt gwarancji, ze oddasz kase, bo mozesz powiedziec, ze nie idzie i nie masz z czego zwrocic. Natomiast mozliwe, ze ktos sie zgodzi na Twoja propozycje, bo kazdy inaczej do tego podejdzie.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Kago56 - 13-05-2013 19:47

Jeśli ktoś byłby chętny na uczestnictwo w programie, proszę o rejestrację z mojego refa. Chcę mieć już zwrot kosztów. Byłbym bardzo wdzięczny. Big Grin
http://turbopayplan.com/?ref=Kago56


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Karas09 - 13-05-2013 20:41

Zapraszam do mojej grupy Smile. Proszę tylko o przemyślenie decyzji i nieblokowanie niepotrzebnie miejsca jeżeli jednak byś nie chciał/-a zapłacić Smile.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - bartlomiejfisz2 - 14-05-2013 08:43

U mnie koszt wejścia to 20zł.
Aktywuję konto od razu. Mam sposób na ominięcie Paypala.
Jak ktoś jest zainteresowany zarobieniem dużych pieniędzy to zapraszam.
Ja tier 3 48 osób obecnie pode mną wszystkie weszły za 10, a tylko 2 spadochroniarze. Jeśli sam nie weźmiesz się za to to nic z tego nie będziesz miał.
No chyba że na dzień dobry kupisz tier 1,2 i 3 i będziesz czekał rok.
kontakt : [email protected] lub 791-077-599
Tylko poważni ludzie


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - seicento - 16-05-2013 12:49

A u mnie koszt wejścia to 10$.
Nie omijam żadnego procesora.
Jeżeli jesteś zainteresowany(a) zarobieniem jakichkolwiek pieniędzy ( ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka )
to zapraszam do mojej grupy Smile


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Karas09 - 18-05-2013 08:34

Zapraszam do grupySmile. Program nie pobiera żadnych opłat. Wszystko zależy od CiebieSmile. 10$ szybko można pomnożyćSmile. Pozdrawiam


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - kefiro - 18-05-2013 11:11

Co jak co ale HYIP to to napewno nie jest Tongue

Mimo to zapraszam do rejestracji pode mną:
Koszt wejścia to tylko 25 zł.
Możliwe sposoby płatności: wpłata na konto (wystarczy samo potwierdzenie wpłaty - potwierdzam od razu), Payza, Paypal, STP, Perfect MOney, Liberty Reserve.
Pomagam w tworzeniu grupy.
Zapraszam na priv Wink

Link w sygnaturce.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Felek11 - 19-05-2013 12:08

Nie mówcie że nie trzeba zapraszać bo trzeba! na pewno znajdziecie dla wszystkich swoich poleconych po 16 osób itd... Chyba że liczycie że system sam ich wam przydzieli, ale to potrwa z 2 lata...

Wyślijcie info do wszystkich znajomych i tyle, nic nie kosztuje a może się opłacić Smile