Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]restock pare pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]restock pare pytań (/Temat-Rozwiazane-restock-pare-pytan-6908)



[Rozwiązane]restock pare pytań - duffy71 - 10-05-2010 15:28

Witam wszystkich jestem nowicjuszem i nie mam doświadczeń udziału w restocku a chciałbym zagarnąć już w swoim debiucie nintendo dsi Big Grin
Dobra mam otóż takie pytanie Big Grin

Czy jak ma się uzupełnione dane w My account w zakładce Shipping Info to czy podczas restocku też trzeba
wpisywać dane jak wybieram nagrodę..czy tylko capatha i voila Big Grin
2) Czy dalej jest ta zasada, że są płatne fale podczas restocku czy nie? Czy jest tak - restock łapanie nagród i dowidzenia... Bo nie moge się w tym połapać Tongue
3) Jakieś porady dotyczące restocku, taktyki? Wink Oglądałem filmiki z restockami i czytałem oraz pokopałem na forum, ale chce upewnić swoje przekonania. Smile

Bo na razie mam plan taki: Odpale lockerz z opery na trybie turbo,z aktywną wyszukiwarką i słowem klucz potem pare sekundek i mi znajdzie zdobycz, a potem niech się dzieje co się chcę xD

Pozdrawiam


RE: restock pare pytań - Kicha - 10-05-2010 15:32

1. Tak podczas restocku musisz sie pierw zalogowac na ptzplace.lockerz.com potem wybrac przedmiot i wpisac dane i captche.
2. Narazie nie ma platnych fal i nie wiadomo czy beda. Mniej wiecej takTongue Choc przed restockiem zamykaja redeem na lockerz wtedy mniej wiecej wiadomo ze za momencik restock
3. Ile ludzi tyle metod. Trudno cos doradzic. Moze makra, poszukaj w poradnikach duzo tego, te wszystkie mapki autofille sa ale rzadko działają.


RE: restock pare pytań - kozlud94 - 10-05-2010 15:33

powiem ci tak na twoim miejscu nie napalal bym sie na dsi jak wbijesz na restock i cokolwiek zamowisz to bedzie osiagniecie spore

co do fal to fale sa darmowe tak bylo tylko bodajze w lutym

pozdrawiam i zycze powodzenia


RE: restock pare pytań - duffy71 - 10-05-2010 16:39

a co sądzicie o metodzie w uzupełnianiu danych kopiuj/wklej z notatnika? Sądzę, że to szybsze nawalanie danych niż wpisywanie szczególnie gdy drżą ręce z adrenaliny i podniecenia Big Grin


RE: restock pare pytań - Sony_st - 10-05-2010 16:40

jest autofill jest małpka jest dużo innych sposobów dzięki którym szybciej zdobędziesz niż kopiuj wklej.


RE: restock pare pytań - sznikers99 - 10-05-2010 17:07

lecz greasemonkey i autofill nie zawsze dzialaja po tych paru restockach widac ze wogole......wiec z notatnika tez ok


RE: restock pare pytań - saven - 10-05-2010 17:19

Na kwietniowym restocku dzialalo:] Mysle ze wyjda nowe regułki do autofilla (AF jest lepszy od malpki moim zdaniem)... Jak Masz szybki internet to dasz rade zgarnac dsi tylko nie mysl ze tylko TY sie napalasz na DSI Tongue
Pozdro:]


RE: restock pare pytań - duffy71 - 10-05-2010 17:47

Wiem, że nie tylko ja ale trzeba powalczyć Big Grin Internet średni, ale może mi się poszczęści Wink
No tak autofil dobry, ale jak nie zadziała klapa...trzeba mieć plan b jeśli nie zadziała plan a Tongue
ps1. Wiadomo, że przez ruskich zadanie strasznie utrudnione :|
ps2. jak psp się udaje zgarnąć to zawsze jakaś szansa jest...mam braki w praktyce więc główna przeszkoda ale jak nie na tym restocku to na następnym, w końcu do trzech razy sztuka haha Smile

pozdrawiam i dziękuje za rady


RE: restock pare pytań - Slivovica - 10-05-2010 18:08

Wg. mnie najpewniejszy jest tasker ^^
1-imie,2-nazwisko itp po prostu 1/tab/2/tab... itd.
Lub po prostu nagrac ruchy myszy/klawiatury i dać "na fast" i moment nam uzupełnia Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]restock pare pytań - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.