Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog pare pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Blog pare pytań (/Temat-Blog-pare-pytan-69029)



Blog pare pytań - BajdeQ - 07-05-2013 20:58

Witam.


Otóż mam kilka pytań dotyczących głównie bloga ppa i był bym wdzięczny za pomoc Smile.


1. Dlaczego w google analytics mam pokazane że mojego bloga np. odwiedziło 3-5 osób natomiast w narzędziach webmastera również googla ukazuje mi się widok 900-1000?

2. W narzędziach webmastera google w zakładce ruch -> linki do Twojej witryny mam ukazane "Linki z domeny chomikuj do strony MÓJ BLOG" i tych linków jest prawie 100k.Mam długą listę linków do przeróżnych plików różnych osób, ale nie ma tam żadnej wzmianki o moim blogu i tu rodzi się pytanie co to są do cholery za linki ?.

3. Wędrując po YT znalazłem filmik o takiej samej nazwie jak moja okej w zasadzie to nic dziwnego patrze na opis identyczny jak mój link do bloga tez mój nic nie zmienione w treści. Natomiast filmik prezentował mojego bloga koleś pokazywał jakie mam hacki na blogu i jak pobierać impreza . Podsumowując według mnie filmik był reklamą mojego bloga tylko zasadnicze pytanie po jaką cholerę koleś by reklamował mojego bloga jak wszystkie hacki to fejki ? Lol
Jeżeli ktoś ma pomysł w jakim celu zamieścił ten filmik to proszę podzielić się opinią Smile


Dziękuje za wszelką pomoc Big Grin


RE: Blog pare pytań - Damkofr - 07-05-2013 21:40

3. Ludzie robią poradniki do wielu rzeczy na yt znalazł twojego bloga i nagrał filmik pokazujący że w jednym miejscu można znaleść tyle hackow. Nawet pewnie nie sprawdzał czy da się pobrać czy nie.


RE: Blog pare pytań - As7 - 07-05-2013 22:02

3. Albo filmik był antyreklamą xD pokazywał jak masz nieudolnie zrobionego bloga Big Grin i próbujesz kantować ludzi.

ps. Bez urazy Wink


RE: Blog pare pytań - BajdeQ - 07-05-2013 22:19

(07-05-2013 21:40)Damkofr napisał(a):  3. Ludzie robią poradniki do wielu rzeczy na yt znalazł twojego bloga i nagrał filmik pokazujący że w jednym miejscu można znaleść tyle hackow. Nawet pewnie nie sprawdzał czy da się pobrać czy nie.


Być może tylko mnie nurtuje w jakim celu skoro On nic z tego nie ma tylko ja Lol

(07-05-2013 22:02)As7 napisał(a):  3. Albo filmik był antyreklamą xD pokazywał jak masz nieudolnie zrobionego bloga Big Grin i próbujesz kantować ludzi.

ps. Bez urazy Wink


Być może impreza nie znam Francuskiego wiec nie bardzo rozumiem co gada po głosie jedynie mogę wywnioskować ze ma ok. 12 lat i na niektóre hacki reaguje z entuzjazmem beka


RE: Blog pare pytań - Gittech - 07-05-2013 22:56

Ale zafarciles kolego z tym francuzkim klocuchem Jerk


RE: Blog pare pytań - BajdeQ - 08-05-2013 09:24

(07-05-2013 22:56)Gittech napisał(a):  Ale zafarciles kolego z tym francuzkim klocuchem Jerk


Niby tak mam nadzieje tylko ze zachwala mojego bloga a nie mówi "NIE POBIERAĆ SAME FEJKI" impreza


RE: Blog pare pytań - Mksuzi - 08-05-2013 09:59

3. Być może pokazuje przykład typowej fejkowej strony z hackami i przestrzega przed innymi.

Na twoim miejscu bym się tak nie cieszył, bo taki jeden dzieciaczek może ci faktycznie narobić mega szkód.