Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? (/Temat-ABOUT-US-To-nie-bedzie-naduzycie-68894)

Strony: 1 2 3 4


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - daniel42na - 05-05-2013 17:37

Czy niektórzy z Was naprawde twierdzą, że to wszystko jest takie cacy, legalne?
Polecam zastanowić się chwile, bo paragrafów można namnożyć.. jakby ktoś posiadał Twoje dane i był uparty szybko by wam się myślenie zmieniło..
Lepiej byc ostrożnym. pisjoł.


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - badii - 05-05-2013 17:38

Tiaa, pomyślcie sobie, że dzieciak z US pobiera plik, a jego tata pracuje w wojsku Big Grin
Mówi tacie o tym, że zabrało mu troszkę z konta, a plik nie działa.
Tata na to? -daj sobie spokój z tym synu.

Ile takie coś kosztuje? 150zł chyba... Drogo trochę. No ale nie wydaje mi się, żeby ogromna ilość osób znała takie strony. Przecież Ci co pobierają są no-life'rzy, którzy chcą tylko pooszukiwać trochę, być lepsi od innych, wypromować się wśród kolegów Big Grin Jedynie co to gra -> hack -> znowu gra i tak w kółko Smile
Dla mnie pomysł dobry, ja sam z Niego skorzystam (tzn. ja miałem go już wcześniej w głowie).

Nie wydaje mi się, żeby ktoś robił Ci spór o kilka złotych/dolarów/euro i szukał Cię po internecie, pisał do Ciebie na maila czy cokolwiek, że Cię znajdzie i zapłacisz za to Big Grin


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - daniel42na - 05-05-2013 17:54

Chodzi tylko o to, że lepiej uważać niż nie uważać :|
Nie każdy promuje "hacki", za kilka zł z telefonu nikt nie zrobi wojny, jednak są oferty które naprawde potrafią uderzyć w portfel, głównie te z kartami kredytowymi.. i zawsze może znaleźć się ktoś kto nieźle się wk--wi,
a wtedy lepiej być w zabezpieczonym z każdej strony.
Ale co ja wam będe tłumaczył "specyjaliści" Smile Oby nikt z was nie miał przypału..


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - badii - 05-05-2013 17:59

Ja to doskonale rozumiem, jakie mogą być konsekwencje takiego postępowania, ale dla mnie jest to nie realne, że ktoś wytoczy mi protest o to, że troszeczkę mu portfel zjadło.
Jeśli ktoś siedzi już nad tym trochę to może i coś takiego zakupić, by być bezpiecznym, ale jeżeli ktoś ma wydawać na początek 150zł w błoto, a nikt mu nie pobierze, to wyda te pieniądze w błoto.
Jak będą efekty dzięki temu, to można pomyśleć o 'anonimowości', ale dla mnie, jak dla początkującego to jest nie potrzebne, może później...


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - daniel42na - 05-05-2013 18:03

Ale za co 150 zł?
[Obrazek: Voyb1Sv.jpg]


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Gittech - 05-05-2013 18:09

Chyba nie raz słyszeliśmy o absurdalnych procesach wygranych przez amerykanów i astronomiczne odszkodowania

Kolega chciał se wykupić na jakieś 30 lat Tongue


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - badii - 05-05-2013 18:10

A to sorki, nawet nie wiem gdzie tamto znalazłem :>
No tak, ale to tylko w wypadku az.pl, a inne też mają taką możliwość?

W zasadzie, przecież bez tej zakładki wyglądałoby tak samo, tylko że trochę mniej wiarygodnie, oo Wink


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Vister81 - 05-05-2013 20:06

W większości serwisów ukrycie danych jest darmowe :]


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Damkofr - 05-05-2013 20:22

a co jesli np na az.pl poda sie nieprawdziwe dane?


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - lord21 - 05-05-2013 20:30

Jak poproszą cię o weryfikację danych to będziesz miał problem Smile