Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? (/Temat-ABOUT-US-To-nie-bedzie-naduzycie-68894)

Strony: 1 2 3 4


ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Gittech - 05-05-2013 13:44

Witam,
podczas tworzenia swojej strony PPA wpadłem na pewien pomysł, mianowicie strony z opisem działalności mojej strony
Kod:
Don't copy
To nie będzie z jakieś strony mojej nadużycie, mogę śmiało coś takiego publikować?

PS.
Możliwe błędy w mojej angloszczyźnie. Pisane na szybko, żeby przedstawić o co mi chodzi Lol


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Szaman1644 - 05-05-2013 13:45

Też się kiedyś nad tym zastanawiałem i żeby do tego dodać jeszcze jakiś kontakt albo coś takiego, ale nie wiem do końca czy to dobry pomysł.


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Gittech - 05-05-2013 13:47

kontakt napisałem Wink z fake numerem telefonu i faxem Lol


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Szaman1644 - 05-05-2013 13:48

(05-05-2013 13:47)Gittech napisał(a):  kontakt napisałem Wink z fake numerem telefonu i faxem Lol

A nie piszą ci komentarzy, że nie mogą się skontaktować czy coś??? Ja raczej myślałem o podaniu meila.


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Gittech - 05-05-2013 13:52

Nic nikt jeszcze nie pisze bo strona nie jest w googlach, hohoh Jerk
Robię ją już drugi dzień, chcę aby była jak najbardziej profesjonalana

Email też jest, oczywiście prawdziwy. No i zrobiłem faq'u...


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Szaman1644 - 05-05-2013 13:54

UUU to nieźle. Ja teraz będę robił nowego bloga jak wystartuje ten nowy serwis PPA.


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Gittech - 05-05-2013 13:57

Ale wracając do tematu, co o tym myślicie? Smile


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - badii - 05-05-2013 13:58

Nad tym sie zastanawialem i ja tak bynajmniej robie Smile walne jakas bajeczke, ze proffesional hacker ze mnie itp. Ludziom trzeba wode sodowa z mozgu robic, kazdy kit im wcisnacSmile


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Nicktim - 05-05-2013 14:48

Co do nadużycia to nie wiem. Wiem, że będzie to wyglądać bardzo wiarygodnie Big Grin


RE: ABOUT US - To nie będzie nadużycie? - Sp00n - 05-05-2013 15:41

Jeśli można wiedzieć piszesz strony w html. czy php ?