Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak uwiarygodnić film z hackiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak uwiarygodnić film z hackiem (/Temat-Jak-uwiarygodnic-film-z-hackiem-68823)



Jak uwiarygodnić film z hackiem - Jahmaican - 04-05-2013 11:03

Witam . Mam pewien kłopot . Nagrałem film na którym mój hack ma dodawać jakieś surowce do pewnej gry lecz nagrałem samo działanie hacka bez pokazania , że to działą . WIdziałem na jednym filmiku jak koles mial odpalonego " hacka" i przegladarke i gdy hack zakonczyl dzialanie to chrome zmieniał mu wartość jakiegoś surowca na tą którą wpisał w hacku . Zna ktoś program który tak działa ? Pozdrawiam


RE: Jak uwiarygodnić film z hackiem - 0d0aaiie - 04-05-2013 11:13

cheat engine?


RE: Jak uwiarygodnić film z hackiem - xJAmaTOx - 04-05-2013 11:16

za pomocą Google chrome możesz podmieniać wartości:

PPM > Zbadaj elemnt i szukasz danej wartości i ją edytujesz.
Przykład: http://scr.hu/5yo/c3hnq

Reszta to videomanipulcja Wink


RE: Jak uwiarygodnić film z hackiem - Jahmaican - 04-05-2013 11:17

Raczej nie Cheat Engine , ponieważ zaraz po skończeniu działania hacka strona jakby się odświeżyła , myślę ,że zrobił to jakimś przyciskiem . Widziałem gdzies taki program na forum lecz nie potrafie go teraz znaleźć.

@UP

Raczej to nie przez zbadaj element ponieważ strona jakby sama się odświeżyła i wartości były zmienione


RE: Jak uwiarygodnić film z hackiem - xJAmaTOx - 04-05-2013 11:19

Wątpie.. po prostu dobrze przerobił filmik. Dane są zapisane na serwerze gry, po każdej podmianie się zmienia na prawdziwą po refreshu


RE: Jak uwiarygodnić film z hackiem - Stworkowaty - 04-05-2013 11:21

@Edit...

Zamuliłem bo na fonie.

A w przeglądarce w właściwościach strony? Big Grin


RE: Jak uwiarygodnić film z hackiem - Jahmaican - 04-05-2013 15:19

Jakieś inne pomysły ?!


RE: Jak uwiarygodnić film z hackiem - JaviDesire - 04-05-2013 15:53

Photoshop + Camtasia. Przerabiasz wartość w Photoshopie i wklejasz ją w Camtasii i woila.


RE: Jak uwiarygodnić film z hackiem - Szaman1644 - 04-05-2013 15:57

Jak tu piszecie o uwiarygodnieniu to mam pytanko. Jak zrobić taki hack z instalką. Gdzieś widziałem, że hack się najpierw instalował, a dopiero wpisywało się w niego ilość czegoś tam do dodania. Mam problem z wykonaniem takiej instalki i połączeniem tego z tym. Pomożecie?


RE: Jak uwiarygodnić film z hackiem - 0d0aaiie - 04-05-2013 20:39

napisz jakiegos hacka w czyms albo sciagnij jakiegos (ale niestety, jesli ktos juz zrobil cos co wyglada jak hack i nie dziala to przewaznie albo to sluzy do zabierania kont albo rozprzestrzeniania jakiegos wirusa, wiec uwazaj a najlepiej zrob swojego Big Grin), dodaj go do jakiegos programu do tworzenia instalek np dzis pobralem Smart Install Maker bo byl mi potrzebny wlasnie do video i ogarnalem go w pare sekund a nigdy stycznosci z takimi programami nie mialem.

wszystko nakrecic + to ze dziala + suby, lajki, komenty, viewy i kto by sie nie nabral? chyba tylko my