Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do kasacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: do kasacji (/Temat-do-kasacji-68816)

Strony: 1 2


do kasacji - rkac1997 - 04-05-2013 08:25

Witaj! Pewnie nie raz czytałeś o sejfik.com? Słyszałeś że jest to idealny sposób na innowacyjny zarobek dzięki szerokiej gamie zadań do wykonywania? ! Jeszcze nie dołączyłeś do tej społeczności? Teraz masz okazję => i to niepowtarzalną ponieważ:
- dołączysz i będziesz zarabiał
- zostaniesz wynagrodzony za swoją aktywność


Oto co oferuję:
- 2 zł - aby zarobić tyle u mnie musisz spełnić cztery warunki:
* 1. - klikać we wszystkie e-maile reklamowe jakie przysyła sejfik.com
* 2. - klikać we wszystkie banery reklamowe dostępne w sekcji "płatne linki"
* 3. - klikać we wszystkie kliki konkursowe (te punktowe)
* 4. - warunki 1,2 i 3 przestrzegać przez 21 dni => potem jeśli będziesz zainteresowany dalszym udziałem możemy umówić się na refback czyli zwrot danej kwoty zarobionej dla mnie przez Ciebie!
2zł- tyle zarobisz u mnie jako mój polecony ! To co zarobisz w sejfiku również jest twoje i zrobisz co będziesz chciał! Smile

- 5zł - * 1. - klikać we wszystkie e-maile reklamowe jakie przysyła sejfik.com
* 2. - klikać we wszystkie banery reklamowe dostępne w sekcji "płatne linki"
* 3. - klikać we wszystkie kliki konkursowe (te punktowe)
* 4. - warunki 1,2 i 3 przestrzegać przez 60 dni => potem jeśli będziesz zainteresowany dalszym udziałem możemy umówić się na refback czyli zwrot danej kwoty zarobionej dla mnie przez Ciebie!
5zł- tyle zarobisz u mnie jako mój polecony ! To co zarobisz w sejfiku również jest twoje i zrobisz co będziesz chciał! Smile

- 6zł- 100zł - Tyle możesz zarobić wykazując aktywny udział w sejfiku (klikanie) oraz promowaniu swojego linku => czyli jednym słowem zachęcaniu do programu inne osoby które będą zarabiać dla Ciebie oraz dla mnie Smile ! Za każdą osobę którą polecisz i wykaże ona aktywność w programie przez minimum 14 dni => premiuję 1 złotówką ! Gdy okaże się że twój polecony będzie pozyskiwał nowych poleconych => TY DOSTAJESZ ODE MNIE 25 groszy za każdą taką osobę! UWAGA => PREMIUJĘ TEŻ POLECONYCH KTÓRYCH KUPISZ ZA SMS => PRÓBUJ BO MOŻE TRAFIĆ SIĘ Z POKAŹNĄ SIATKĄ Smile

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O SEJFIK.COM?? OTO ODNOŚNIK DO BOGATEGO WĄTKU NA TEMAT SEJFIKA: http://zarabiam.com/Temat-Sejfik-Get-Paid-Dowody-wyplat-Opinie-uzytkownikow-Porady-jak-zarabiac-wiecej-51152
DOŁĄCZ KONIECZNIE => NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ:

A tutaj reflink => to z niego musisz się zapisać aby zarabiać podwójnie (na sejfik.com oraz ode mnie Smile
http://sejfik.com/pages/index.php?refid=radeki


RE: 2zł- 100zł za W PEŁNI DARMOWE ZADANIE! - kris009c - 04-05-2013 11:30

2 zł za 21 dni intensywnej pracy. Trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby się na to zgodzić.


RE: 2zł- 100zł za W PEŁNI DARMOWE ZADANIE! - Oliwa98 - 04-05-2013 11:48

Niecałe 10 groszy za około 20 minut pracy facepalm


RE: 2zł- 100zł za W PEŁNI DARMOWE ZADANIE! - rkac1997 - 04-05-2013 12:15

Jak ktoś ma zamiar dołączyć do sejfika to jest bardzo dobra oferta! zAROBI I W SEJFIK.COM I POZA!


RE: 2zł- 100zł za W PEŁNI DARMOWE ZADANIE! - aero2 - 04-05-2013 12:53

Panie, to ja byle frauda strzele w GPT i mam te 2 zł od razu bez męki, bo tego inaczej nie można nazwać.facepalm


RE: 2zł- 100zł za W PEŁNI DARMOWE ZADANIE! - rkac1997 - 04-05-2013 14:44

Ale powtarzam => jak ktoś chce dopiero zacząć zarabianie i wybiera klikanie to te nawet 2zł sprawią że będzie radosny :0! To co ja oferję jest tylko dodatkiem ;0


RE: 2zł- 100zł za W PEŁNI DARMOWE ZADANIE! - miniek9090 - 04-05-2013 14:52

ta strona dla mnie jest skuteczna tylko do reklamy ... zarobić na niej da się tylko i wyłącznie z poleconych Smile


RE: 2zł- 100zł za W PEŁNI DARMOWE ZADANIE! - rkac1997 - 04-05-2013 15:28

I właśnie dlatego ją promje! Zarobek też nie jest przeciętny w porównani do innych serwisów ;0


RE: 2zł- 100zł za W PEŁNI DARMOWE ZADANIE! - piotruss96 - 12-05-2013 08:33

poszlo z refa tylko jestem ciekaw ile ty ze mnie zarobisz przez ten czas ;p


RE: 2zł- 100zł za W PEŁNI DARMOWE ZADANIE! - rkac1997 - 13-05-2013 14:39

Dzieki i zapraszam inne osoby ...