Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Lockerz wciąż mi nie działa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Lockerz wciąż mi nie działa (/Temat-Rozwiazane-Lockerz-wciaz-mi-nie-dziala-6879)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Lockerz wciąż mi nie działa - tymonowy - 09-05-2010 20:34

Od 5 dni nie mogę wejsc na lockerz, wyskakuje ten głupi kundel. Wchodziłem przez inne przeglądarki, wyczyszczałem ciasteczka i nic. Napisałem do lockerz , ale odpisał mi automat.


RE: Lockerz wciąż mi nie działa - Szymik - 09-05-2010 20:39

Spróbuj jeszcze raz usunąć wszystkie ciasteczka. A jak to nie pomoże to odinstaluj przeglądarkę...Wink


RE: Lockerz wciąż mi nie działa - Parada - 09-05-2010 20:43

Jeżeli nadal nie będzie ci działało Lockerz, wyślij do nich maila na [email protected] Też mi nie działało Lockerz, ale nie wyskakiwał piesek, tylko strony mi nie wczytywało. Ja napisałem do nich i kilka razy mi pomogli, tobie też radzę
Pozdrawiam Wink


RE: Lockerz wciąż mi nie działa - SilverNight - 10-05-2010 11:22

Równiez mam ten sam problem .... Cały czas ten pies wyskakuje ... Co napisać lockerz moze ktoś napisac po angielsku ... zebym mógł wysłac wiadomosc o tym im ... Nie wiem co im napisac... a wogole dobrze nie znam angielskiego ?? Co im napisałes Parada ?? może tez to samo wysle....


RE: Lockerz wciąż mi nie działa - Lukisss - 10-05-2010 11:59

Po pierwsze SilverNight ogranicz "...". Jeżeli lockerz Ci nie wchodzi z np. Mozilli, spróbuj włączyć Internet Explorer lub Opere. Jeśli masz dobrego antywirusa, będą pokazane ciastka do usunięcia - powinieneś je usunąć. W tym momencie lockerz.com powinien Ci działać. Jeżeli dobrze nie znasz angielskiego zawsze możesz poprosić tłumaczy. Napiszesz po Polsku, a oni przetłumaczą na Angielski. Zawszę są dobre słowniki online, dzięki którym można napisać list (ja osobiście używam translate). Gdyby po zrobieniu wszystkich tych czynności nadal by Ci nie działało to powinieneś jak najszybciej skontaktować się z [email protected]. A gdyby po tych czynnościach nic nie zdziałało to przeskanuj kompa. Może masz wirusa, albo problem z netem ^^


RE: Lockerz wciąż mi nie działa - SilverNight - 10-05-2010 13:18

Uzywałem mozzile,opere,ie,google chrome ... lecz dalej nie działa skanowałem nic nie znalazło wyczysciłes przegladarki ciasteczka itp . dalej nic .... raczej musze napisac do lockerz Smile Wiec napisze po polsku i dam tłumaczom do przetłumaczenia .... Pozdro dzieki za rady...


RE: Lockerz wciąż mi nie działa - rumi - 10-05-2010 13:48

@tymonowy
a jak ten pies Ci wyskakuje to co pod nim pisze?


RE: Lockerz wciąż mi nie działa - 69ScR33n69 - 10-05-2010 14:10

Mam ten sam problem też od 5 dni , ja pisze emaile do lockerz i mi odpisują po dniu (nie automat)
pisałem , że od kilku dni wyskakuje mi Oddys i liże ekran itp . oni mi napisali , żebym wyczyścił
cookies i cache i użył innej przeglądarki .. nie pomogło odpisałem im i napisali , żebym zresetował IP
i żebym się upewnił czy mam wyłączono cookies , IP mam stałe więc reset nic nie da .. Lockerz poprosiło
o moja dane/szczegóły , żebym wysłał im swoje IP , jakiej przeglądarki używam itp. Dzisiaj dostane prawdopodobnie odpowiedź :-)


RE: Lockerz wciąż mi nie działa - tymonowy - 10-05-2010 14:16

(10-05-2010 13:48)rumi napisał(a):  @tymonowy
a jak ten pies Ci wyskakuje to co pod nim pisze?

Daje screena.
http://img413.imageshack.us/i/uo0008s.jpg/


RE: Lockerz wciąż mi nie działa - SilverNight - 10-05-2010 15:30

rumi mam własnie taki sam widok jak na screenie od tymonowy ....