Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferty nie działają? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Oferty nie działają? (/Temat-Oferty-nie-dzialaja-68765)

Strony: 1 2


Oferty nie działają? - Jacuss - 03-05-2013 11:53

Witam.

Ma ktoś może informacje czy oferty działają, otóż mam FP na FB i dużo osób piszę mi że oferty nie działają (wykonują je poprawnie, a ani mi nie zalicza ani oni nie mogą pobrać).

Ma ktoś podobny problem?


RE: Oferty nie działają? - Pablo1979 - 03-05-2013 12:27

Jeżeli to oferty dla Polaków to tak niestety jest ciężko coś pobrać .Oferty nie zawsze się zaliczają . Pamiętaj że istnieje też możliwość że ktoś chce coś od Ciebie wyłudzić Smile za freee. Myślę że możesz też napisać maila do supportu .


RE: Oferty nie działają? - Jacuss - 03-05-2013 12:34

Tu chodzi o Kanade i USA Sad


RE: Oferty nie działają? - Pablo1979 - 03-05-2013 12:37

No to tym bardziej skontaktuj się z supportem u mnie też ludzie piszą że nie mogą pobrać ale ja to ignoruję bo zazwyczaj są to wyłudzenia Smile


RE: Oferty nie działają? - djram - 03-05-2013 13:06

mi rowniez ludzie zostawiaja komentarze na stronie ze brak ofert albo ze po wykonaniu ofert sciaganie sie nie rozpoczyna


RE: Oferty nie działają? - Jacuss - 03-05-2013 13:09

djram, Ty jestes mentorem - napisz do szefostwa.


RE: Oferty nie działają? - qortak - 03-05-2013 15:03

Nie przejmujcie sie, lul.
Sprobujcie sami cos sciagnac komus, zawsze tak u polakow było.


RE: Oferty nie działają? - FireMedia - 03-05-2013 17:40

Oferty działają, a ci, którzy piszą, że zrobili milion ofert a im sie nie sciągnelo to najczesciej probuja wyludzic plik, w razie jakichs watpliwosci(co do ofert i ogolnie wszystkiego) proszę pisać na maila, [email protected] albo na livechat.


RE: Oferty nie działają? - Jacuss - 03-05-2013 17:54

Wiem, że tacy się zdarzają, ale ja miałem przypadki ludzi którzy chcieli sciągnąć stamtąd ale nie mogli i nie prosili wcale o inny link.


RE: Oferty nie działają? - Jacuss - 04-05-2013 19:21

Kolejny dzień ludzie mi piszą, że robią mase ofert a pobieranie się nie rozpoczyna.